Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Joyetech eGo AIO Eco

Značka: Joyetech
€13,90 / ks €13,45 / ks €13,90 / ks €13,90 / ks €13,45 / ks od €13,45 / ks €11,58 bez DPH €11,21 bez DPH €11,58 bez DPH €11,58 bez DPH €11,21 bez DPH od €11,21 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant

Zostava elektronickej cigarety s kapacitou batérie 650 mAh a objemom plniaceho zásobníka 1,2 ml.

Štýl vapingu: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH EGO AIO ECO 650mAh

e-cigareta-joyetech-eGo-aio-eco-ruka-web-banner

Zostava elektronickej cigarety Joyetech eGo AIO Eco je výsledkom požiadavky trhu o jednoduchú MTL e-cigaretu pre slabších vaperov, prípadne pre vaperov, ktorí hľadajú malú a nenápadnú e-cigaretu "do mesta". Nie je nutné nič nastavovať, len naplniť zásobník, zaskrutkovať ho a pomocou tlačidla žhaviť a zároveň poťahovať. Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Eco je dodávaná vo vypnutom stave. 5x rýchlym stlačením tlačidla, e-cigaretu aktivujete. Rovnakým spôsobom ju potom môžete aj deaktivovať. 

e-cigareta-joyetech-eGo-aio-eco-bateria-web-banner

Joyetech eGo AIO Eco má zabudovanú batériu s kapacitou 650mAh a nízkym konštantným výstupným napätím, čo zabezpečí výdrž, ktorá je alternatívou k vyfajčeniu 10 až 15 klasických cigariet. Batériu poľahky a rýchlo nabijete cez micro USB port a je vybavená LED indikátorom zostávajúcej kapacity, vďaka ktorému máte vždy prehľad a včas viete, kedy je e-cigaretu potrebné nabiť. Samozrejmosťou je dvojitá ochrana proti nadmernému nabitiu, vybitiu a ochrana proti nadmernému prúdu.

e-cigareta-joyetech-eGo-aio-eco-plnenie-web-banner

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Eco využíva žhaviaci systém typu all-in-one s kapacitou 1,2ml s vymeniteľným žhavičom s odporom 0,5Ω, ktorý zabezpečuje skvelé podanie chuti a jemnú tvorbu pary. Plnenie zásobníka je veľmi jednoduché: 1. odskrutkujete vrchnú časť s náustkom. 2. nalejete e-liquid. 3. zaskrutkujete vrchnú časť a môžete vapovať.

Obsah balenia zostavy:

  • 1x all-in-one e-cigareta eGo AIO Eco 650mAh
  • 2x žhavič BFHN 0,5Ω
  • 1x kábel USB/micro USB
  • 1x silikónový krúžok

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

upozornenie na výrobok obsahujúci nikotín

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Joyetech
Výrobca: Shenzhen Joyetech
Batéria: 650 mAh
Objem: 1,2 ml
Výstup: 1,85 V
Napätie: Konštantné
Rozmer: 113 mm x 14 mm
Štýl: MTL

Joyetech eGo AIO Eco - videonávod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: