Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Joyetech eGo AIO Friendly

Značka: Joyetech
€14,95 / ks €14,95 / ks €14,75 / ks €14,95 / ks €14,95 / ks €14,95 / ks od €14,75 / ks €12,46 bez DPH €12,46 bez DPH €12,29 bez DPH €12,46 bez DPH €12,46 bez DPH €12,46 bez DPH od €12,29 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - 13.12.2022 - 13.12.2022 - Zvoľte variant

Zostava elektronickej cigarety s kapacitou batérie 1700 mAh a objemom plniaceho zásobníka 2,0 ml.

Štýl vapingu: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH EGO AIO FRIENDLY 1700mAh

elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Friendly v ruke

Zostava elektronickej cigarety Joyetech eGo AIO Friendly je výsledkom požiadavky trhu o jednoduchú a zároveň výkonnú MTL e-cigaretu. Jej určenie je široké, je vhodná tak pre úplných začiatočníkov, ako aj pre pokročilých, prípadne pre vaperov, ktorí hľadajú malú a nenápadnú e-cigaretu "do mesta". V prípade silnejších vaperov je bežné používanie dvoch takýchto e-cigariet striedavo. Nie je nutné nič nastavovať, len naplniť zásobník, zaskrutkovať ho a pomocou tlačidla žhaviť a zároveň poťahovať. Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Friendly je dodávaná vo vypnutom stave, 5x rýchlym stlačením tlačidla, e-cigaretu aktivujete. Rovnakým spôsobom ju potom môžete aj deaktivovať. 

e-cigareta-joyetech-eGo-AIO-friendly-nabijanie-web-banner

Joyetech eGo AIO Friendly má zabudovanú batériu s kapacitou 1700mAh a tá zabezpečí výdrž, ktorá je alternatívou k vyfajčeniu 15 až 20 klasických cigariet. Batériu poľahky a rýchlo nabijete cez micro USB port pomocou kábla (nie je súčasťou balenia) a je vybavená LED indikátorom zostávajúcej kapacity, vďaka ktorému máte vždy prehľad a včas viete, kedy je e-cigaretu potrebné nabiť. Samozrejmosťou je dvojitá ochrana proti nadmernému nabitiu, vybitiu a ochrana proti nadmernému prúdu.

e-cigareta-joyetech-eGo-AIO-friendly-zhaviaci-system-web-banner

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO Friendly využíva žhaviaci systém typu all-in-one s kapacitou 2ml a vymeniteľným žhavičom s odporom 0,6Ω, ktorý zabezpečuje skvelé podanie chuti a vynikajúcu tvorbu pary. Plnenie zásobníka je jednoduché: 1. zatlačíte vrchnú časť s náustkom smerom k batérii a odskrutkujete ju. 2. nalejete e-liquid po risku vyznačenú na okienku. 3. vložíte vrchnú časť naspäť do zásobníka a rovnako zatlačením naskrutkujete. Nastavíte si prívod vzduchu (viď obrázok nižšie) a môžete vapovať.

e-cigareta-joyetech-eGo-AIO-friendly-nastavenie-airflow-web-banner

Obsah balenia zostavy:

  • 1x all-in-one e-cigareta eGo AIO Friendly 1700mAh
  • 1x 510 náustok
  • 1x žhavič BF SS316 0,6Ω

* E-liquid (náplň do e-cigarety) a nabíjací kábel nie sú súčasťou balenia.

upozornenie na výrobok obsahujúci nikotín

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Joyetech
Výrobca: Shenzhen Joyetech
Batéria: 1700 mAh
Objem: 2 ml
Výstup: Max. 20 W
Napätie: Priame
Rozmer: 118 mm x 19 mm
Štýl: MTL

Joyetech eGo AIO Friendly - promo video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: