Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Joyetech eGo Pod

Značka: Joyetech
€11,90 / ks €11,90 / ks €11,50 / ks €12,30 / ks od €11,50 / ks €9,92 bez DPH €9,92 bez DPH €9,58 bez DPH €10,25 bez DPH od €9,58 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant

Zostava elektronickej cigarety s kapacitou batérie 1000 mAh a objemom plniaceho podu (cartridge) 2,0 ml.

Štýl vapingu: MTL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ELEKTRONICKÁ CIGARETA JOYETECH EGO POD 1000mAh

e-cigareta Joyetech eGo Pod náhľad v ruke-web banner

Zostava elektronickej cigarety Joyetech eGo Pod je vydarenou snahou výrobcu o čo najjednoduchšiu MTL e-cigaretu, čo sa používania týka. Je určená pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilejších slabších vaperov, prípadne pre vaperov, ktorí hľadajú malú a nenápadnú e-cigaretu "do mesta". Nie je nutné nič nastavovať, len naplniť cartridge, nasadiť a poťahovať. Elektronická cigareta Joyetech eGo Pod nemá spúšťacie tlačidlo, aktivuje sa automaticky a to vždy pri samotnom poťahu.

eGo Pod Joyetech - nabíjanie-web banner

Joyetech eGo Pod má zabudovanú batériu s kapacitou 1000mAh a tá zabezpečí výdrž, ktorá je alternatívou k vyfajčeniu 15 až 20 klasických cigariet. Batériu poľahky a rýchlo nabijete cez micro USB port a je vybavená LED indikátorom zostávajúcej kapacity, vďaka ktorému máte vždy prehľad a včas viete, kedy je e-cigaretu potrebné nabiť. Inteligentný čip Avatar IC 1.0 zasa zaisťuje konštantné napätie a tak stabilnú produkciu pary a aj nevyhnutnú ochranu pre bezpečné a bezstarostné vapovanie.

e-cigareta Joyetech eGo pod - plnenie cartridge - web banner

Elektronická cigareta Joyetech eGo Pod využíva žhaviaci systém typu Pod s kapacitou 2ml a zabudovaným žhavičom s odporom 1,2Ω, ktorý zabezpečuje skvelé podanie chuti. Plnenie podu (cartridge) je veľmi jednoduché, stačí ho len vytiahnuť z batérie a do otvoru v jeho spodnej časti vtlačiť kvapkadlo plniacej fľaštičky a naplniť.

Obsah balenia zostavy:

  • 1x batéria eGo Pod 1000mAh
  • 1x pod (cartridge) eGo Pod 2ml
  • 1x kábel USB/micro USB
  • 1x prázdna plniaca fľaštička

* Balenie neobsahuje e-liquid (náplň do e-cigarety).

upozornenie na výrobok obsahujúci nikotín

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Joyetech
Výrobca: Shenzhen Joyetech
Batéria: 1000 mAh
Objem: 2 ml
Výstup: 3,7 V
Napätie: Konštantné
Rozmer: 98 mm x 19 mm
Štýl: MTL

Joyetech eGo Pod - použitie

Joyetech eGo Pod - promo video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: