;

Kiwi Coalition Ice Longfill 15/60ml - Riot Squad

Značka: Riot Squad
€9,80 / ks €8,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.9.2021

Ľadová drť s chuťou kivi, limetiek a jabĺk vo forme príchute typu longfill shake and vape.

15ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL RIOT SQUAD KIWI COALITION ICE

Riot Squad X Bang Juice - Kiwi Coalition ICE. Spolupráca extra triedy, ktorá dodáva príchuť extra triedy. Za týmto účelom sú zmiešané sladkokyslé kivi a limetky so šťavnatými, sladkými červenými jablkami. To všetko zmixované s ľadovou drťou. Zmes, z ktorej sa zbláznia chuťové poháriky!

Objem príchute je 15ml a tá sa nachádza v 60ml PET fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchute Riot Squad neobsahujú nikotín a sú vo fľaške predpripravené k doliatiu 45ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyššim podielom VG. Po doliatí, pretrepaní a vyzretí zmesi (odporúčame 48 hod.), vznikne 60ml e-liquidu pre elektronické cigarety.

longfill-prichute-riot-squad-x-bang-juice-web-banner

15/60ml longfill príchuť Riot Squad Kiwi Coalition Ice je súčasťou série x Bang Juice od známeho anglického výrobcu longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Riot Squad v spoluprácu s nemenej známym nemeckým Bang Juice.

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento produkt je určený len pre miešanie e-náplní do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým e-liquidom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Riot Squad - príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 15 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: jablko, kivi, limetka
? Chlad: koolada
Výrobca: Riot Squad
? Doba vyzretia: 48 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: