Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Loki Longfill 10/60ml - Advocate

Výpredaj
Značka: Advocate
€7,90 –20 %
longfill 10ml advocate loki imperia
€7,90 –20 % €6,32 / ks €5,27 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

Mangové frappé vo forme príchute typu longfill shake and vape.

10ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL ADVOCATE LOKI

Mango, káva a smotanové mlieko. Sladká exotická chuť manga je doplnená chuťou voňavej kávy a smotanového mlieka a vytvára tak netradičnú chuť tejto Loki longfill príchute od Imperia Bios.

Objem príchute je 10ml a tá sa nachádza v 60ml PET fľaške s kvapkadlom. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchuť Advocate Loki neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 50ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyššim podielom VG. Po doliatí, pretrepaní a vyzretí zmesi (odporúčame 48 hod.), vznikne 60ml e-liquidu do elektronických cigariet.

longfill-advocate-imperia-web-banner

10/60ml longfill príchuť Advocate Loki je súčasťou značky Advocate od českého výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Imperia Bios.

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento produkt je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet. Nepoužívajte priamo, produkt je koncentrovanou príchuťou, nie je hotovým e-liquidom. Pred použitím je produkt nutné zmiešať s bázou.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Imperia - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 10 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: mango
? Nápoj: káva, mlieko
Výrobca: Imperia
? Doba vyzretia: 48 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: