Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Mango Milkshake Longfill 12/70ml - Liqua

Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Liqua
€8,40 –22 %
12 ml longfill prichut mango milkshake
€8,40 –22 % €6,58 / ks €5,48 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Mangový mliečny shake vo forme príchute typu longfill shake and vape.

12ml príchute v 70ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL LIQUA MANGO MILKSHAKE

Mangový mliečny shake. Liqua Mango Milkshake je naplnený skutočnou sviežou chuťou manga, podporenou sladkými krémovými tónmi, vďaka ktorým si budete myslieť, že ste v trópoch.

Objem príchute je 12ml a tá sa nachádza v 70ml PET fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchuť Liqua Mango Milkshake neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu až 58ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyššim podielom VG. Po doliatí, pretrepaní a vyzretí zmesi (odporúčame 48 hod.), vznikne 70ml e-liquidu pre elektronické cigarety.

longfill-liqua-web-banner

12/70ml longfill príchuť Liqua Mango Milkshake je súčasťou značky Liqua a jej nápojovej série Drinks, známeho českého výrobcu longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Ritchy.

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento produkt je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Liqua - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 12 ml
? Objem fľašky: 70 ml
? Ovocie: mango
? Nápoj: mliečny shake, mlieko
Výrobca: Ritchy EU
? Doba vyzretia: 48 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: