Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Soda Lish Ice Longfill 20/60ml - MoMo

Výpredaj
Neohodnotené
Značka: MoMo
€10,40 –30 %
longfill aroma momo soda lish on ice 20ml
€10,40 –30 % €7,28 / ks €6,07 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia

Ľadová malinovo-grapefruitová limonáda vo forme príchute typu longfill shake and vape.

20ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL MOMO SODA LISH ICE

Hydratujte svoje zmysly touto chladivou longfill MoMo Ice Soda Lish príchuťou s chuťou leta a to po celý rok. Čerstvo nasýtená limonáda, vyzreté anglické maliny s grapefruitovým nádychom a náznakom slivky, všetko podávané s uspokojivým šumivým záverom a extra porciou ľadu.

Objem príchute je 20ml a tá sa nachádza v 60ml PET fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchuť MoMo Soda Lish Ice neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 40ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí a pretrepaní zmesi, vznikne 60ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute MoMo Eliquid nevyžadujú dlhú dobu zretia, ale pred použitím odporúčame nechať odstáť aspoň 12 hodín.

Longfill príchute MoMo Eliquid, séria Ice - web banner

20/60ml longfill príchuť MoMo Soda Lish Ice je súčasťou chladivej série Ice, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu MoMo Eliquid.

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým e-liquidom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill MoMo Eliquid - príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 20 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: citrón, grapefruit, maliny, slivka
? Chlad: koolada
? Nápoj: limonáda, sóda
Výrobca: MoMo Eliquid
? Doba vyzretia: 12 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: