;

Melon Shark Longfill 10/60ml - Shark Attack

Značka: Shark Attack
€7,90 / ks €6,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.9.2021

Vodný melón s višňami vo forme príchute typu longfill shake and vape.

10ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL SHARK ATTACK MELON SHARK

Šťavnatý vodný melón s višňami. Sladká a šťavnatá chuť zrelého vodného melóna je doplnená úžasnou chuťou čerstvo natrhaných višní a vytvára tak lahodnú chuť Melon Shark - longfill príchute od Imperia Bios.

Objem príchute je 10ml a tá sa nachádza v 60ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchuť Shark Attack Melon Shark neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 50ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyššim podielom VG. Po doliatí, pretrepaní a vyzretí zmesi (odporúčame 48 hod.), vznikne 60ml e-liquidu do elektronických cigariet.

longfill-shark-attack-imperia-web-banner

10/60ml longfill príchuť Shark Attack Melon Shark je súčasťou značky Shark Attack od českého výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Imperia Bios.

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento produkt je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet. Nepoužívajte priamo, produkt je koncentrovanou príchuťou, nie je hotovým e-liquidom. Pred použitím je produkt nutné zmiešať s bázou.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Imperia - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 10 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: višne, vodný melón
Výrobca: Imperia
? Doba vyzretia: 48 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: