;

Asap Grape Aroma 30ml - Nasty Juice

Výpredaj
Značka: Nasty Juice
€12,90 –30 %
prichut nasty juice asap grape 30 ml
€12,90 –30 % €9,03 / ks €7,53 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Sladké štavnaté čierne hrozno a mäta vo forme koncentrovanej príchute.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRÍCHUŤ NASTY JUICE ASAP GRAPE

Kombinácia čiernej hroznovej šťavy, utajenej zmesi lesných plodov a mäty vytvorila túto lahodnú Nasty Juice Asap Grape príchuť. Výdatná chuť hrozna je doplnená chuťou lesných plodov a vytvára tak chuť, ktorá vás dostane. Pre chladivý "low mint" pocit je pridaná chuť mäty. Skúste ju!

Objem koncentrovanej príchute je 30ml a tá sa nachádza v PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom s detskou poistkou.

Príchuť neobsahuje nikotín. K výrobe e-liquidu do elektronických cigariet je potrebné zmiešať ju s bázou/boosterom. Tie sa vyrábajú bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu. Výrobcom odporúčaný pomer miešania je 1:3, takže 25% výslednej zmesi bude tvoriť príchuť a 75% báza/booster. Aby sa však zmes stala e-liquidom a mala naozaj tú správnu chuť, je potrebný krátky čas zretia a to aspoň 48 hodín.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG.

koncentrované príchute Nasty Juice, séria Double Fruity.

30ml prémiová koncentrovaná príchuť Nasty Juice Asap Grape je súčasťou ovocnej série Double Fruity, malajzijského výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Nsty Worldwide.

Výrobca získal za svoje produkty množstvo ocenení a to na rôznych výstavách a vaperských zrazoch a najviac z nich získal práve so značkou Nasty Juice. Tá je samozrejme vyrábaná z prvotriednych surovín a jej produkty vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet. Nepoužívajte priamo, produkt je koncentrovanou príchuťou, nie je hotovým e-liquidom. Pred použitím je potrebné príchuť zmiešať s bázou.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómy Nasty Juice - koncentrované príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: koncentrovaná príchuť
Objem zmesi: 30 ml
? Ovocie: hrozno
? Chlad: mäta
? Orech, Bylinka: mäta
? Pomer miešania: 1:3
? Doba vyzretia: 48 hodín
Výrobca: Nsty Worldwide
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: