Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Blending Lime Shortfill 50/60ml - Big Mouth

Výpredaj
Značka: Big Mouth
€12,85 –50 %
blending lime
€12,85 –50 % €6,43 / ks €5,36 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

Tonikový nápoj s limetkou vo forme e-náplne typu shortfill shake and vape s pomerom PG30/VG70.

50ml koncentrovanej náplne bez nikotínu v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

SHORTFILL BIG MOUTH BLENDING LIME PG30/VG70

Popremýšľajte, čo by ste dostali, keby ste zmiešali vynikajúce tonikum, kyslý citrón a horkú limetku. Fúzna príchuť, ktorá má všetko, čo potrebujete v každej životnej situácii, s ktorou sa môžete stretnúť.

Objem náplne je 50ml a tá sa nachádza v 60 ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Základná zmes tejto koncentrovanej náplne typu shortfill shake and vape obsahuje 30% propylénglykolu (PG) a 70% rastlinného glycerínu (VG). Vďaka tomuto pomeru je jej hustota vyššia a aj preto je ideálna pre štýl poťahovania DL.

Shortfill Big Mouth Blending Lime neobsahuje nikotín a je predpripravený k doliatiu 10ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu. Po doliatí a pretrepaní zmesi vznikne 60ml kvalitného e-liquidu do elektronických cigariet.

eliquid-big-mouth-show-web-banner

50/60ml shortfill Big Mouth Blending Lime je súčasťou nápojovej série Prepare For The Show od popredného litovského výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Big Mouth Liquids.

Všetky produkty od Big Mouth Liquids sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet, určených pre štýl DL.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Shortfill Big Mouth - koncentrované náplne pre e-cigarety
Typ zmesi: shortfill shake and vape
Objem zmesi: 50 ml
? Pomer PG/VG: 30/70
? Ovocie: citrón, limetka
? Nápoj: tonik
Výrobca: Big Mouth Liquid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: