Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zingy Lime Shortfill 50/60ml - Big Mouth

Výpredaj
Značka: Big Mouth
€12,85 –50 %
zingy lime
€12,85 –50 % €6,43 / ks €5,36 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

Kolový nápoj s limetkou vo forme e-náplne typu shortfill shake and vape s pomerom PG30/VG70.

50ml koncentrovanej náplne bez nikotínu v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

SHORTFILL BIG MOUTH ZINGY LIME PG30/VG70

Zingy Lime - majstrovské dielo pre horúci letný deň. Vytvorené s láskou práve pre vás. Šumivý, závratý kolový nápoj osladený kyslou limetkou, ktorý ochladí váš náročný pracovný deň. Chuť, na ktorú nezabudnete. Emócie okamžite stúpnu, chuť vydrží dlho. Ideálna chuť pre každú situáciu do ktorej sa dostanete. Záchranca vášho stresu.

Objem náplne je 50ml a tá sa nachádza v 60 ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Základná zmes tejto koncentrovanej náplne typu shortfill shake and vape obsahuje 30% propylénglykolu (PG) a 70% rastlinného glycerínu (VG). Vďaka tomuto pomeru je jej hustota vyššia a aj preto je ideálna pre štýl poťahovania DL.

Shortfill Big Mouth Zingy Lime neobsahuje nikotín a je predpripravený k doliatiu 10ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu. Po doliatí a pretrepaní zmesi vznikne 60ml kvalitného e-liquidu do elektronických cigariet.

eliquid-big-mouth-call-drink-web-banner

50/60ml shortfill Big Mouth Zingy Lime je súčasťou nápojovej série Call Us Or Drink od popredného litovského výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Big Mouth Liquids.

Všetky produkty od Big Mouth Liquids sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet, určených pre štýl DL.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Shortfill Big Mouth - koncentrované náplne pre e-cigarety
Typ zmesi: shortfill shake and vape
Objem zmesi: 50 ml
? Pomer PG/VG: 30/70
? Ovocie: limetka
? Nápoj: kola
Výrobca: Big Mouth Liquid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: