American Melon Shortfill 50/60ml - Ossem Juice

Výpredaj
Značka: Ossem Juice
€14,95 –30 %
shortfill ossem juice fruity american melon
€14,95 –30 % €10,47 / ks €8,73 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.9.2021

Šťavnatý vodný melón vo forme e-náplne typu shortfill shake and vape s pomerom PG30/VG70.

50ml koncentrovanej náplne bez nikotínu v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

SHORTFILL OSSEM JUICE AMERICAN MELON PG30/VG70

Potrebujete niečo, aby ste v tento deň uhasili svoj smäd? Vychutnajte si túto šťavnatú a sladkú melónovú chuť shortfill Ossem Juice American Melon. Je tak cool a veľmi osviežujúca - nič nedokáže poraziť takúto úroveň šťavnatosti. Je to výnimočné!

Objem náplne je 50ml a tá sa nachádza v 60 ml PET fľaške s vrchnákom s detskou poistkou a pipetou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Základná zmes tejto koncentrovanej náplne typu shortfill shake and vape obsahuje 30% propylénglykolu (PG) a 70% rastlinného glycerínu (VG). Vďaka tomuto pomeru je jej hustota vyššia a aj preto je ideálna pre štýl poťahovania DL.

Shortfill Ossem Juice American Melon neobsahuje nikotín a je predpripravený k doliatiu 10ml bázy/boostera . Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu. Po doliatí a pretrepaní zmesi vznikne 60ml kvalitného e-liquidu do elektronických cigariet.

shortfill-ossem-juice-fruity--web-banner

50/60ml shortfill Ossem Juice American Melon je súčasťou ovocnej série Fruity od malajzijského výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, rovnomenného výrobcu Ossem Juice.

Výrobca získal za svoje produkty niekoľko ocenení a to na viacerých výstavách a vaperských zrazoch. Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenkú priesvitnú pipetu, vďaka ktorej poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet, určených pre štýl DL.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Shortfill Ossem Juice - koncentrované náplne pre e-cigarety
Typ zmesi: shortfill shake and vape
Objem zmesi: 50 ml
? Pomer PG/VG: 30/70
? Ovocie: vodný melón
Výrobca: Ossem Juice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: