American Tobacco Shortfill 50/60ml - Ossem Juice

Výpredaj
Značka: Ossem Juice
€14,95 –30 %
shortfill ossem juice tobacco american
€14,95 –30 % €10,47 / ks €8,73 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2021

Hladká chuť tabaku vo forme e-náplne typu shortfill shake and vape s pomerom PG30/VG70.

50ml koncentrovanej náplne bez nikotínu v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

SHORTFILL OSSEM JUICE AMERICAN TOBACCO PG30/VG70

Hladkosť tabaku v celej svojej kráse! Plníme výzvu vyrábať najlepšiu čistú tabakovú príchuť na svete a to je všetko. Shortfill Ossem Juice American Tobacco - majstrovské dielo pre najnáročnejších.

Objem náplne je 50ml a tá sa nachádza v 60 ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom s detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Základná zmes tejto koncentrovanej náplne typu shortfill shake and vape obsahuje 30% propylénglykolu (PG) a 70% rastlinného glycerínu (VG). Vďaka tomuto pomeru je jej hustota vyššia a aj preto je ideálna pre štýl poťahovania DL.

Shortfill Ossem Juice American Tobacco neobsahuje nikotín a je predpripravený k doliatiu 10ml bázy/boostera . Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu. Po doliatí a pretrepaní zmesi vznikne 60ml kvalitného e-liquidu do elektronických cigariet.

shortfill-ossem-juice-tobacco-web-banner

50/60ml shortfill Ossem Juice American Tobacco je súčasťou tabakovej série Tobacco od malajzijského výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, rovnomenného výrobcu Ossem Juice.

Výrobca získal za svoje produkty niekoľko ocenení a to na viacerých výstavách a vaperských zrazoch. Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet, určených pre štýl DL.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Shortfill Ossem Juice - koncentrované náplne pre e-cigarety
Typ zmesi: shortfill shake and vape
Objem zmesi: 50 ml
? Pomer PG/VG: 30/70
? Tabak: svetlý tabak
Výrobca: Ossem Juice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: