Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Brazilian Lime Shortfill 50/60ml - Ossem Juice

Výpredaj
Značka: Ossem Juice
€14,95 –45 %
shortfill ossem juice fruity brazilian lime
€14,95 –45 % €8,22 / ks €6,85 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

Limetková šťava vo forme e-náplne typu shortfill shake and vape s pomerom PG30/VG70.

50ml koncentrovanej náplne bez nikotínu v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

SHORTFILL OSSEM JUICE BAZILIAN LIME PG30/VG70

Hej, existujú tie dni, keď chceme ďalší poriadny „kop“. Pomôže vynikajúca shortfill Ossem Juice Brazilian Lime - osviežujúca limetková chuť. Pripravte sa na Ossem!

Objem náplne je 50ml a tá sa nachádza v 60 ml PET fľaške s vrchnákom s detskou poistkou a pipetou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Základná zmes tejto koncentrovanej náplne typu shortfill shake and vape obsahuje 30% propylénglykolu (PG) a 70% rastlinného glycerínu (VG). Vďaka tomuto pomeru je jej hustota vyššia a aj preto je ideálna pre štýl poťahovania DL.

Shortfill Ossem Juice Brazilian Lime neobsahuje nikotín a je predpripravený k doliatiu 10ml bázy/boostera . Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu. Po doliatí a pretrepaní zmesi vznikne 60ml kvalitného e-liquidu do elektronických cigariet.

shortfill-ossem-juice-fruity--web-banner

50/60ml shortfill Ossem Juice Brazilian Lime je súčasťou ovocnej série Fruity od malajzijského výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, rovnomenného výrobcu Ossem Juice.

Výrobca získal za svoje produkty niekoľko ocenení a to na viacerých výstavách a vaperských zrazoch. Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenkú priesvitnú pipetu, vďaka ktorej poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet, určených pre štýl DL.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Shortfill Ossem Juice - koncentrované náplne pre e-cigarety
Typ zmesi: shortfill shake and vape
Objem zmesi: 50 ml
? Pomer PG/VG: 30/70
? Ovocie: limetka
Výrobca: Ossem Juice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: