Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Eleaf iJust 3 + GTL MTL Pod Tank

Značka: Eleaf
€29,95 / ks €24,96 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant

Zostava s kapacitou batérie 3000 mAh a objemom plniaceho podu 2 ml.

Štýl vapingu: MTL / DL (po dokúpení GTL DL Pod Tanku).

Detailné informácie

Podrobný popis

ELEKTRONICKÁ CIGARETA ELEAF IJUST 3 + GTL MTL POD TANK (3000mAh)

E-cigareta Eleaf iJust3 + GTL MTL Pod Tank - banner

ELEAF IJUST 3 + GTL MTL POD TANK je elektronickou cigaretou zloženou z batérie IJUST 3 s kapacitou 3000mAh a žhaviaceho systému GTL MTL POD TANK s objemom plniaceho podu 2 ml. Táto kombinácia robí z tejto zostavy skvelú elektronickú cigaretu pre štýl vapovania MTL. Vysoká kapacita batérie 3000 mAh totiž s prehľadom zaručí výdrž po celý deň MTL vapovania a to bez potreby dobíjania.

iJust 3 kombinácia s MTL a DL GTL Podom - banner

Po dokúpení žhaviaceho systému GTL DL POD TANK 4,5 ml (nie je súčasťou balenia) ju dokonca môžete používať aj pre štýl DL. Vďaka tejto možnosti je táto elektronická cigareta jednou z najvšestrannejších e-cigariet typu valec na trhu.

iJust 3 GTL MTL POD polohovateľný airflow - banner

U kvalitného žhaviaceho systému nemôže chýbať nastaviteľný prietok vzduchu (airflow). GTL MTL POD TANK ho má voľne nastaviteľný a môžete si ho teda nastaviť na milimeter presne tak ako vám vyhovuje.

Eleaf GTL MTL Pod plnenie - banner

PCTG plastový pod je usadený v základni tanku. Jeho plnenie, prípadne výmena žhaviča sú veľmi jednoduché. Pod v základni drží pomocou magnetov a v prípade plnenia alebo výmeny žhaviacej hlavy ho stačí len vysunúť zo základne. Žhaviacu hlavu vymeníte jednoduchým vysunutím a výmenou za novú jej zasunutím. Plnenie je zas možné cez otvor, ktorý uvolníte po odstránení silikónovej krytky.

Eleaf ijust 3 indikácia stavu batérie - banner

Na ovládanie batérie slúži jediné tlačidlo, pomocou ktorého ju zapnete, vypnete a popri jeho držaní aj vapujete. Nie je potrebné zložité nastavovanie, batériu stačí nabiť, pod naplniť a môžete vapovať. Okolo tlačítka svieti farebná LED, indikujúca zostávajúcu kapacitu batérie. Pre nabíjanie je k dispozícii micro USB port.

Žhaviče Eleaf GTL MTL - banner

V tomto balení nájdete dva žhaviče GTL. Jeden s odporom 0,8Ω, ktorý dokáže vyprodukovať väčšie mraky pary a druhý s odporom 1,2Ω, ktorý produkuje menej pary, ale má lepšie podanie chuti vyparovaného e-liquidu. Oba žhaviče sú určené pre šľukovanie (MTL).

Samozrejme nemôžu chýbať ani ochrany batérie.

e-cigareta-eleaf-ijust-3-ochrana-baterie-banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia zostavy Eleaf iJust 3 + GTL MTL Pod Tank:

  • 1x batéria iJust 3 3000mAh
  • 1x GTL MTL Pod Tank 2ml
  • 1x žhavič GTL 0,8Ω (12W-18W)
  • 1x žhavič GTL 1,2Ω (7W-13W)
  • 1x kábel micro USB

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

upozornenie na výrobok obsahujúci nikotín

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Eleaf
Výrobca: Shenzhen Eleaf
Kapacita batérie: 3000 mAh
Závit: 510 (odpružený)
Rozsah výkonu: Max. 80 W
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL
Nabíjanie: Micro USB (5V/1A)
Rozmery: 133,8 x 26 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: