Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Vaporesso GTX GO 40

4 hodnotenia
Značka: Vaporesso
€18,95 / ks €15,79 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Zostava e-cigarety s kapacitou batérie 1500 mAh a objemom plniaceho podu 2 ml.

Štýl vapingu: MTL, Half-DL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ELEKTRONICKÁ CIGARETA VAPORESSO GTX GO 40 (1500mAh)

E-cigareta vaporesso GTX GO 40 - banner produktu

VAPORESSO GTX GO 40 je ideálnou elektronickou cigaretou pre tých, ktorí chcú prestať s klasickými cigaretami a vyskúšať vapovanie štýlom šľukovania. Batéria má kapacitu 1500mAh a plniaci pod (GTX POD 22) má objem 2 ml. Táto kombinácia robí z tejto zostavy skvelú elektronickú cigaretu pre štýl vapovania MTL. Je však vhodná aj pre vapovanie štýlom utiahnutého DL (Half-DL) a to pri úplnom otvorení prietoku vzduchu. Ovládanie je veľmi jednoduché. 5x rýchlym stlačením tlačidla v rýchlom slede, batériu zapnete. Stlačením a držaním tlačidla vapujete. Ak chcete e-cigaretu vypnúť, tak sa vám to podarí rovnako 5x rýchlym stlačením tlačidla. Pre nabíjanie batérie je k dispozícii moderný USB-C port (5V/1A).

banner-vaporesso-gtx-go-prietok-vzduchu

U kvalitného žhaviaceho systému nemôže chýbať nastaviteľný prietok vzduchu (airflow). GTX POD 22 stačí v základni pootočiť a tým zmeniť prietok vzduchu tak ako vám vyhovuje. Tlačidlo batérie svetelne indikuje stav kapacity batérie: zelená >70%, modrá 30-70% a červená <30%.

banner-vaporesso-gtx-go-plnenie

GTX POD je usadený priamo v batérii. Jeho plnenie, prípadne výmena žhaviča sú veľmi jednoduché. Pod v základni drží pomocou magnetov a v prípade výmeny žhaviacej hlavy ho stačí len vysunúť zo základne. Žhaviacu hlavu vymeníte jednoduchým vysunutím a výmenou za novú jej zasunutím. Pod naplníte e-liquidom tak, že pootočíte náustkom a do uvolneného otvoru v plastovej časti, e-liquid nalejete. 

banner-vaporesso-gtx-go-pod-22-zhavice

V balení nájdete jeden žhavič GTX-2 (triple-silicone) s odporom 0,6Ω, ktorý dokáže vyprodukovať väčšie mraky pary a je určený pre šľukovanie (MTL), prípadne pre štýl utiahnutého DL. GTX POD 22, ktorý je súčasťou elektronickej cigarety Vaporesso GTX GO 40, je kompatibilný so žhavičmi GTX-2, ktoré majú na rozdiel od pôvodných GTX, až 3 silikónové tesnenia, nie 2 a aj ich rozmery sú troška rozdielne.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG50%, Half-DL VG60-70%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia zostavy Vaporesso GTX GO 40:

  • 1x batéria GTX GO 40 1500mAh
  • 1x GTX Pod 22 2ml
  • 1x žhavič GTX-2 (triple silicone) 0,6Ω (20W-30W)
  • 1x kábel USB-C (5V/1A)

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Vaporesso
Výrobca: Shenzhen Smoore Technology
Kapacita batérie: 1500 mAh
Rozsah výkonu: Max. 40 W
Rozsah odporu: 0,1 - 2,0 Ω
Objem: 2 ml
Určenie: MTL / Half-DL
Nabíjanie: USB-C (5V/1A)
Rozmery: 110,3 x 22 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: