Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Cherry Menthol Salt E-liquid 10ml - Beyond

1 hodnotenie
Značka: Beyond
€4,80 / ks €4 bez DPH
Momentálne nedostupné
Variant
Možnosti doručenia

Chladivé čerešne vo forme salt e-liquidu s pomerom PG50/VG50.

Dostupné sily nikotínu (salt): 20 mg/ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

E-LIQUID BEYOND SALT - CHERRY MENTHOL

Beyond Salts Cherry Menthol - vyrobené s jemnosťou, prináša lahodnú chuť lahodných čerešní, zmiešanú do dokonalosti s nádychom mentolu, pre maximálne osviežujúci zážitok z vapovania.

Objem náplne je 10ml, obsahuje soli nikotínu a nachádza sa v 10 ml PET fľaštičke s kvapkadlom a vrchnákom s detskou poistkou. E-liquidy s obsahom nikotínovej soli sú určené výhradne pre štýl poťahovania MTL a to ideálne pri odpore použitej žeraviacej hlavy >1Ω.

Základná zmes e-liquidu BEYOND SALT - CHERRY MENTHOL obsahuje 50% propylénglykolu (PG) a 50% rastlinného glycerínu (VG).

Dostupné sily nikotínu (soli nikotínu): 20 mg/ml.

Banner e-náplní Beyond s obsahom nikotínovej soli.

Beyond je značka výrobcu e-kvapalín Acme Vape Labs (IVG) so sídlom v Spojenom kráľovstve, ktorá ponúka rôzne ovocné, nápojové a mentolové zmesi plné chuti pre jedinečný zážitok z vapovania. Je vyrábaná z prvotriednych surovín a jej produkty vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet a pod systémov.

upozornenie na výrobok obsahujúci nikotín

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: E-liquid Beyond Salt - náplne do e-cigariet
Typ zmesi: salt e-liquid
Objem zmesi: 10 ml
? Pomer PG/VG: 50/50
? Ovocie: čerešne
? Chlad: mentol
? Nikotín: 20mg/ml
Výrobca: IVG E-liquids
Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora Otazka 28.8.2023 10:32
Co vsetko okrem prichuti potrebujem? Zatial som si kupovala len jednorazovu e-cigaretu, ale rozmyslam, ze prejdem z jednorazovych na elektronicku.