Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Elfbar 1500 Zero Grape - jednorazová e-cigareta

2 hodnotenia
Značka: Elf Bar
€9,40 / ks €7,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Príchuť: Hrozno.

Jednorazová elektronická cigareta pre štýl MTL bez nikotínu a ~1500 poťahmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

ELFBAR 1500 ZERO GRAPE

Hroznová príchuť je naozaj veľmi obľúbenou. Vôňa čerstvého hrozna ponúka množstvo bohatých chutí, sladkých a kyslých. Ak máte radi intenzívne ovocné chute, tak táto je pre vás ako stvorená.

elfbar-1500-zero-jednorazova-cigareta-banner

ELFBAR 1500 ZERO GRAPE je kompaktnou a veľmi praktickou elektronickou cigaretou na jedno použitie od výrobcu Elf Bar. Kapacita jej batérie je skvelých 850mAh, objem e-liquidu v cartridge je 4,8ml a tak poskytuje približne až 1500 potiahnutí. Jednorazová elektronická cigareta Elfbar 1500 Zero je bezproblémové a ľahko použiteľné zariadenie, ktoré je ideálne pre tých, ktorí prechádzajú od fajčenia k vapovaniu. Jednorazovka Elfbar 1500 vo variante Zero je naplnená 4,8ml e-liquidu a to bez obsahu nikotínu. Bola vyvinutá presne tak, aby perfektne vykresľovala chuť vyparovaného e-liquidu a to štýlom vapovania MTL. Vďaka konštantnému výkonu už nemusíte riešiť, že ku koncu životnosti prestáva elektronická cigareta dodávať potrebný výkon.

Jednorazová elektronická cigareta ELFBAR 1500 ZERO GRAPE je pripravená na použitie okamžite po jej vybratí z obalu. Stačí z nej len potiahnuť a tak začať vapovať. Je navrhnutá tak, aby ponúkla zážitok, ktorý sa približuje klasickej cigarete. Vďaka aktivácii nádychom, nebudete musieť riešiť žiadne tlačidlá a ani zdĺhavé nastavovanie. Keď sa v elektronickej cigarete minie e-liquid, jednoducho ju vymeníte za novú.

  • vhodné pre začiatočníkov
  • aktivácia nádychom
  • ~1500 potiahnutí / ekvivalent ~75 cigariet
  • neobsahuje nikotín
  • 850mAh batéria
  • nulová údržba

 

Obsah balenia:

  • 1x Elfbar 1500 Zero Grape jednorazová elektronická cigareta

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Jednorazové elektronické cigarety Elfbar 1500 ZERO
Výrobca: Elf Bar
Typ: Jednorazová e-cigareta
Určenie: MTL
Počet poťahov: ~1500
Objem e-liquidu: 4,8 ml
Nikotín: bez nikotínu
Kapacita batérie: 850 mAh
Nabíjanie: nie je možné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: