Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Z MTL Tank 2ml - Geekvape

Tip
Neohodnotené
Značka: GeekVape
€26,50 / ks €22,08 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - 21.5.2024 - - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tank série Z (Zeus) so závitom 510 a objemom 2ml, určený pre štýl vapovania MTL.

Kompatibilný so žhavičmi série A od Geekvape.

Detailné informácie

Podrobný popis

GEEKVAPE Z MTL TANK

Geekvape Z MTL Tank - úvodný banner

GEEKVAPE Z MTL TANK je jednou s verzií preslávenej série žeraviacich systémov od Geekvape, série Z (Zeus). Tentokrát vo verzii, špeciálne navrhnutej pre MTL vapovanie. Špeciálne navrhnuté žeraviace hlavy série A v kombinácii s vrchným nastavovaním prietoku vzduchu a plnením, exkluzívny vzhľad a okno v tvare Z, ktoré garantuje pevnosť a malé riziko rozbitia sklíčka. To všetko ponúka tento najnovší tank série Z od Geekvape a teda všetko, čo špičkový MTL tank ponúknuť môže. Priemer Z MTL Tanku od Geekvape je 22,4 mm na základni, ktorá vlastní závit 510. Nasávanie vzduchu (airflow) je umiestnené na vrchu tanku, jeho objem je 2ml a je určený pre vdychovanie pary ako u bežných cigariet, teda štýlom vapovania MTL.

Vrchné prúdenie vzduchu atomizéra Geekvape Z MTL Tank - banner

GEEKVAPE Z MTL TANK preberá všetko, čo doteraz prinieslo úspech. Nechýba nádherný dizajn a nastaviteľné nasávanie vzduchu airflow v hornej časti tanku, ktoré pomáha predchádzať pretečeniu e-liquidu a zabezpečuje hladkú a plnú chuť pary.

Plnenie clearomizéra Geekvape Z MTL Tank - banner

Plnenie tanku nemôže byť jednoduchšie. Odskrutkujte vrchný kryt tanku a do jedného z otvorov na stranách tanku nalejte e-liquid. Kryt následne zaskrutkujte. Pri prvom použití odporúčame počkať 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dokázala nasať dostatok e-liquidu.

Žeraviace hlavy pre Geekvape Z MTL Tank - banner

V balení nájdete dve žeraviace hlavy séria A ,ktoré sa do tanku zasúvajú odspodu a to po odskrutkovaní základne. Obe hlavy sú určené výlučne pre štýl poťahovania MTL, čiže pre poťah najprv do úst a až následne do pľúc. Žeraviaca hlava A1.2 s vyšším odporom (1,2Ω) je určená hlavne pre chuť s o niečo nižšou tvorbou pary a hlava A0.8 s nižším odporom (0,8Ω) pre niečo vyššiu tvorbu pary ale mierne na úkor chuti.

Banner-geekvape-z-mtl-tank-casti

NovaCigareta radí: Používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x Z MTL Tank 2ml
  • 1x žeraviaca hlava A1.2 1,2Ω (8W-12W)
  • 1x žeraviaca hlava A0.8 0,8Ω (12W-16W)
  • 1x dlhý MTL náustok
  • náhradné diely

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém GeekVape Z MTL Tank
Výrobca: GeekVape
Závit: 510
Objem: 2 ml
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: