Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zeus X RTA Tank - GeekVape

Neohodnotené
Značka: GeekVape
€29,50 / ks €29,50 / ks €29,50 / ks €29,50 / ks €29,50 / ks €29,50 / ks €27,25 / ks €29,50 / ks €29,50 / ks od €27,25 / ks €24,58 bez DPH €24,58 bez DPH €24,58 bez DPH €24,58 bez DPH €24,58 bez DPH €24,58 bez DPH €22,71 bez DPH €24,58 bez DPH €24,58 bez DPH od €22,71 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - - 26.7.2024 - 26.7.2024 - - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Žhaviaci systém typu RTA s objemom 4,5 ml.

Štýl vapingu: DL.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zeus X RTA je edícia série Z, špeciálne navrhnutá pre nadšencov RTA. Predstavuje ultimátnu verziu a zároveň zavŕšenie dlhého vývoja radu RTA žhaviacich systémov od renomovaného výrobcu GeekVape. Bola vykonaná komplexná inovácia na základe návrhov a spätných väzieb od stoviek nadšencov tankov série Z po celom svete. Detaily robia dokonalosť! Štandardný závit 510 a priemer 25mm z neho robí skvelý tank ako pre jednobatériové, tak aj viacbatériové módy. Náustok typu 810 sa dá ľahko vymeniť za iný rovnakého typu.

Clearomizér Zeus X RTA GeekVape - banner

Zeus X RTA je premyslený a perfektne spracovaný žhaviaci systém, ktorý okrem skvelého prejavu ponúkne aj elegantný dizajn. V našej ponuke ho nájdete v niekoľkých úžasných farbách.

Ponúkané farby Zeus X RTA od geekVape - banner

Vrchný prívod vzduchu prechádza nad buildom a vytvára úžasnú chuť so skvelou produkciou pary a to pri zachovaní odolnosti proti pretečeniu. Úplne nová dual coil základňa umožňuje ľahké osadenie špirálkami s priestorom pre zastrihnutie drôtu. Teraz je tak oveľa jednoduchšie osadiť obe špirálky do rovnakej výšky. Zeus X RTA integruje v sebe základňu bez stĺpikov so štyrmi kontaktmi na spodku, do ktorých je umiestnenie jednej alebo dvoch špirálok naozaj jednoduché. Samotné kontakty sú po novom vyvýšené a pod nimi sa nachádza priestor pre pohodlné zastrihnutie koncov špirálok. Inštalácia špirálky je teda veľmi jednoduchá a rýchla. To platí i pre vloženie vaty. V balení totiž okrem predmotaných nichrómových špirálok nájdete tiež už pripravenú vatu v tvare šnúrok do topánok pre ľahké pretiahnutie špirálkami. Kvalitne spracované výrezy pre vatu sú dostatočne veľké, čo dovoľuje namotať riadne množstvo vaty a nemusíte sa obávať o zásobovanie e-liquidom.

zeus-x-rta-osadenie-spiralok-banner

Pohodlné vrchné plnenie prešlo modernizáciou, tank sa teraz ľahšie plní a to bez rizika pretečeniu e-liquidu okolo plniaceho otvoru. Stačí pootočiť hornú časť tanku o 90 stupňov a jednoducho z tanku zložiť vrchný kryt. Vrchný kryt má zospodu široký silikónový krúžok proti pretekaniu náplne. Kapacita pre e-liquid je 4,5 ml. Vzduch vstupuje cez dva horné vzduchové otvory a prúdi smerom dolu k základni atomizéra. Potom sa presmeruje do komína z oboch strán cez dierkovaný otvor priamo na špirálky a vychádza vertikálne cez široký komín. Prúdenie vzduchu je optimalizované pre dokonalú produkciu pary s verným podaním chutí.

zeus-x-rta-plnenie-e-liquidom-banner

Nerezová konštrukcia sa ľahko rozoberá a umožňuje pohodlný prístup k základni a špirálkam a v prípade potreby je veľmi jednoduché vyčistiť ho.

zeus-x-rta-sucasti-banner

V krabičke nájdete okrem povinných náhradných tesnení, silikónových O-krúžkov a skrutiek, tiež dve nichrómové špirálky s odporom 0,4Ω a jeden náhradný náustok 810 (bez tesnenia). S pribaleným adaptérom na 510 náustky viete použiť aj vlastné náustky. Samozrejme nemôže chýbať ani náhradné pyrex telo a náradie - imbusový kľúč a Allen kľúč. Zvlášť poteší aj pripravená organická vata.

Obsah balenia:

  • 1x Zeus X RTA Tank 4,5ml
  • 1x 810 náhradný náustok
  • 1x adaptér pre náustok 510
  • 1x náhradné pyrex sklíćko 3,5ml
  • 2x predmotaná špirálka Ni80 (0,4Ω)
  • 2x predpripravený prúžok vaty Feather Cotton
  • 1x multifunkčný skrutkovač
  • 1x sada náhradných dielov

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy DIY RTA
Výrobca: GeekVape
Systém: RTA
Základňa: Dual Coil
Objem: 4,5 ml
Určenie: DL
Priemer: 25 mm
Závit: 510

Zeus X RTA motanie - promo GeekVape

Zeus X RTA pripravené špirálky - promo GeekVape

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: