Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Z Sub-ohm Tank 5ml - Geekvape

Neohodnotené
Značka: GeekVape
€29,55 / ks €24,63 bez DPH
Momentálne nedostupné Skladom Skladom Skladom Momentálne nedostupné Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 18.6.2024 18.6.2024 18.6.2024 - 18.6.2024 18.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tank série Z (Zeus) so závitom 510 a objemom 5ml, určený pre štýl vapovania DL.

Kompatibilný so žhavičmi série Z od Geekvape.

Detailné informácie

Podrobný popis

GEEKVAPE Z SUB-OHM TANK

Banner clearomizéra Zeus Sub Ohm Tank od Geekvape

GEEKVAPE Z SUB-OHM TANK je verziou slávneho tanku Z X RTA (Zeus X RTA) od Geekvape, avšak tentokrát verziou používajúcou vymeniteľné žeraviace hlavy. Je teda určený vaperom, ktorí nemajú čas vyrábať a vymieňať špirálky a vatu. Žeraviace hlavy série Z sú však natoľko vydarené, že táto nová verzia tanku prekvapí hladkou chuťou a veľkým množstvom pary aj samotných vyznávačov RTA tankov. Priemer Z Sub-ohm Tanku od Geekvape je 26 mm na základni, ktorá vlastní závit 510. Nasávanie vzduchu (airflow) je umiestnené na vrchu tanku, jeho objem je 5ml a je určený pre priame vdychovanie pary (DL) z e-náplní, obsahujúcich vyššie percento obsahu rastlinného glycerínu (VG) a to aspoň 70%.

Banner zobrazujúci smer nasávania vzduchu (airflow) systému Z Sub-ohm Tank od geekvape

GEEKVAPE Z SUB-OHM TANK preberá od predošlej verzie všetko, čo prinieslo úspech. Ponecháva nádherný dizajn a logo Zeus, vytlačené na vnútornom kryte žeraviacej hlavy a aj veľký 810 náustok (drip-tip). Ponecháva však aj to nadôležitejšie a to je nasávanie vzduchu airflow, alebo skôr dvojitý aiflow v hornej časti tanku, ktorý pomáha predchádzať pretečeniu e-liquidu a zabezpečuje hladkú a plnú chuť pary.

Banner, zobrazujúci plnenie clearomizéra Zeus Sub-ohm Tanku

Plnenie tanku nemôže byť jednoduchšie. Odskrutkujte vrchný kryt tanku a do jedného z otvorov na stranách tanku nalejte e-liquid. Kryt následne zaskrutkujte. Pri prvom použití odporúčame počkať 10 minút, aby vata vo vnútri žeraviacej hlavy dokázala nasať dostatok e-liquidu.

Banner žeraviacich hláv pre Geekvape Z Sub-ohm Tank

V balení nájdete dve žeraviace hlavy typu Mesh, ktoré sa do tanku zasúvajú odspodu a to po odskrutkovaní základne. Obe hlavy sú určené výlučne pre štýl poťahovania DL, čiže pre priame vdychovanie do pľúc. Žeraviaca hlava Z1 s vyšším odporom (0,4Ω) je určená hlavne pre chuť s o niečo nižšou tvorbou pary a hlava Z2 s nižším odporom (0,2Ω) je dokonalým mrakotvorcom.

Banner-geekvape-zeus-sub-ohm-tank-rozlozenie

NovaCigareta radí: Používajte e-liquidy s obsahom VG70-80%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x Z Sub-ohm Tank 5ml
  • 1x žeraviaca hlava Z1 0,4Ω (50W-60W)
  • 1x žeraviaca hlava Z1 0,2Ω (70W-80W)
  • 1x náhradné sklíčko 3,5ml
  • 1x nástroj pre ľahšie vysúvanie žeraviacej hlavy
  • náhradné diely

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy GeekVape
Výrobca: GeekVape
Závit: 510
Objem: 5 ml
Určenie: DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: