Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

TPP-X Pod Tank 5,5ml - Voopoo

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€22,70 / ks €18,92 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Pod Tank série TPP-X so závitom 510 a objemom 5,5ml, určený pre štýl vapovania DL.

Kompatibilný so žhavičmi série TPP od Voopoo.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO TPP-X POD TANK

Banner TPP-X Pod Tanku od Voopoo - banner

VOOPOO TPP-X POD TANK je nový clearomizér od Voopoo, ktorý je určený pre priame vdychovanie pary štýlom DL z e-náplní, obsahujúcich vyššie percento obsahu rastlinného glycerínu (VG) a to aspoň 70%. Skladá sa zo základne so závitom 510, žeraviacej hlavy TPP, TPP-X Podu a náustku 810. Kapacita tanku je uctyhodných 5,5 ml e-liquidu podľa vášho výberu a plní sa veľmi jednoducho pomocou gumeného jazýčka na boku vrchného uzáveru. Použité materiály (PCTG a oceľ) zabezpečia veľmi dobrú odolnosť voči pádom. Jeho priemer je 26 mm na základni, ktorá vlastní už spomínaný závit 510. Základňa tanku je kompatibilná aj s podmi TPP a PnP a napríklad s použitím PnP MTL Podu a vhodného žhaviča, získate skvelý clearomizér pre štýl vapovania MTL. Voopoo TPP-X Pod Tank je preto jednoduchý, všestranný a efektívny clearomizér.

Systém prúdenia vzduchu pri TPP-X Pod Tank od Voopoo - banner

VOOPOO TPP-X POD TANK má vo svojej základni nastaviteľné a veľmi presné prúdenie vzduchu (airflow), ktoré prináša presnejšie ovládanie a väčšiu produkciu pary. Vzduchové otvory sú špeciálne navrhnuté tak, aby ste si mohli vychutnať hladkú a bohatú chuť aj pri prípadnom použití PnP MTL Podu.

Plnenie TPP-X Pod Tanku od Voopoo - banner

Pre naplnenie podu je potrebné zatlačiť plastovú časť krytu plnenia, otočiť krytom a odklopiť silikónovú zátku. Cez uvoľnený otvor následne naliať e-liquid a otočiť krytom späť. V prípade výmeny žeraviacej hlavy je potrebné vysunúť TPP-X Pod zo základne (drží pomocou magnetov), vysunúť žeraviacu hlavu a novú zasunúť.

banner-zhaviace-hlavy-voopoo-tpp-drag-x-pro

VOOPOO TPP-X POD TANK je kompatibilný so všetkými žhavičmi typu TPP, ktoré ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V tomto balení nájdete dva z nich: žhavič TPP-DM3 s odporom 0,15Ω a žhavič TPP-DM2 s odporom 0,2Ω. Oba sú určené pre štýl vapovania DL, čiže pre priame poťahovanie do pľúc, kde prvý je totálnym mrakotvorcom a druhý trošku menším, ale s o niečo lepšou kresbou chuti.

voopoo-tpp-x-pod-tank-zlozenie-banner

NovaCigareta radí: Používajte e-liquidy s obsahom VG70-80%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x základňa TPP-X so závitom 510
  • 1x TPP-X Pod 5,5ml
  • 1x žhavič TPP-DM3 0,15Ω (80W-100W)
  • 1x žhavič TPP-DM2 0,2Ω (40W-60W)

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo TPP-X Pod Tank
Výrobca: Voopoo
Závit: 510
Objem: 5,5 ml
Určenie: DL
Rozmery: 53 x ø26 mm
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ, PCTG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis