Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

PnP MTL Pod 2ml - Voopoo

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,35 / ks €3,63 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Pod série PnP s objemom 2ml, určený pre štýl MTL.

Kompatibilný s Voopoo Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, V.Suit, PnP-TPP Pod Tank.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO PNP MTL POD 2ML

Detail produktu Voopoo PnP MTL Pod

Ľahko vyberateľný a plniteľný pod s objemom 2ml, určený pre vychutnávanie e-liquidu štýlom vapingu MTL. Je vyrobený z kvalitného PCTG plastu a je opatrený magnetmi, pomocou ktorých sa dostatočne pevne spojí so základňou elektronickej cigarety, resp. módu.

Kompatibilita PnP MTL Podu so zostavami Voopoo

PnP MTL Pod je kompatibilný so všetkými zostavami zobrazenými na obrázku nad týmto textom. Sú to produkty výrobcu Voopoo, ktoré využívajú platformu PnP zo sérií Drag, Argus a V.

Plnenie podu Voopoo PnP MTL Pod - banner

PnP MTL Pod od Voopoo slúži nielen ako nádržka pre e-liquid, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vysunúť ho z tela módu, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid.

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie, umožňujúce konkrétny štýl vapovania.

Kombinácie platformy PnP

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x PnP MTL Pod 2ml

* Žhavič PnP nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP MTL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Objem: 2 ml
Materiál: PCTG
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis