Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

PnP MTL Pod 2ml - Voopoo

Značka: Voopoo
€4,25 / ks €3,54 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Pod série PnP s objemom 2ml, určený pre štýl MTL.

Kompatibilný s Voopoo Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, V.Suit, PnP-TPP Pod Tank.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO PNP MTL POD 2ML

Detail produktu Voopoo PnP MTL Pod

Ľahko vyberateľný a plniteľný pod s objemom 2ml, určený pre vychutnávanie e-liquidu štýlom vapingu MTL. Je vyrobený z kvalitného PCTG plastu a je opatrený magnetmi, pomocou ktorých sa dostatočne pevne spojí so základňou elektronickej cigarety, resp. módu.

Kompatibilita PnP MTL Podu so zostavami Voopoo

PnP MTL Pod je kompatibilný so všetkými zostavami zobrazenými na obrázku nad týmto textom. Sú to produkty výrobcu Voopoo, ktoré využívajú platformu PnP zo sérií Drag, Argus a V.

Plnenie podu Voopoo PnP MTL Pod - banner

PnP MTL Pod od Voopoo slúži nielen ako nádržka pre e-liquid, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vysunúť ho z tela módu, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid.

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie, umožňujúce konkrétny štýl vapovania.

Kombinácie platformy PnP

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x PnP MTL Pod 2ml

* Žhavič PnP nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP MTL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Objem: 2 ml
Materiál: PCTG
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.