Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo PnP-VM4 Mesh - 0,6ohm

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,25 / ks €3,54 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Žhavič PnP s 0,6Ω (20-28W) pre štýl Half-DL a MTL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus, Argus Air-GT-X-Pro, PnP Pod DL-MTL, PnP Pod Tank, V.Suit, Vinci, Vinci Air-R-X, PnP 20-22.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-VM4 MESH (0,6Ω)

Univerzálny žhavič Voopoo PnP-VM4 s odporom 0,6 ohm

Univerzálny Mesh žhavič, ktorý je určený aj pre štýl vapovania utiahnutého DL (Half-DL) cez PnP DL Pod a aj pre štýl vapovania voľnejšieho MTL cez PnP MTL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP-TPP Pod Tank a V.Suit. V prípade Argus Air a série Vinci je to rovnaké, ale cez Argus Pod Cartridge, resp. Vinci Pod. Žhavič Voopoo PNP-VM4 Mesh je decentným mrakotvorcom s veľmi dobrým podaním chuti a patrí do série žhavičov PnP. Jeho odpor je 0,6Ω a ideálne pracuje pri výkone v rozsahu 20-28W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-VM4 - VG50-60%.

Kompatibilné zostavy pre použitie žhaviča PnP-VM4

PnP-VM4 Mesh je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Žhavič Voopoo PnP-VM4 Mesh bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo aj v kombinácii s PnP DL Podom a aj v kombinácii s PnP MTL Podom (okrem Argus Air, ten má vlastný a iný typ podu). Samozrejme za predpokladu, že váš štýl vapovania bude súhlasiť s typom podu. Ak vami zakúpená zostava neobsahuje pod pre štýl, ktorý preferujete, je možné si ho dokúpiť.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

Prehľad PnP žhavičov a podov od Voopoo a ich kombinácie

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-VM4 Mesh 0,6Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,6 Ω
Rozsah: 20 - 28 W
Určenie: MTL / Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis