Žhavič Voopoo PnP-VM4 Mesh - 0,6ohm

Značka: Voopoo
€4,60 / ks €3,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2022

Žhavič PnP s 0,6Ω (20-28W) pre štýl Half-DL a MTL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus, Argus Air-GT-X-Pro, PnP Pod DL-MTL, PnP Pod Tank, V.Suit, Vinci, Vinci Air-R-X, PnP 20-22.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-VM4 MESH (0,6Ω)

Univerzálny žhavič Voopoo PnP-VM4 s odporom 0,6 ohm

Univerzálny Mesh žhavič, ktorý je určený aj pre štýl vapovania utiahnutého DL (Half-DL) cez PnP DL Pod a aj pre štýl vapovania voľnejšieho MTL cez PnP MTL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP-TPP Pod Tank a V.Suit. V prípade Argus Air a série Vinci je to rovnaké, ale cez Argus Pod Cartridge, resp. Vinci Pod. Žhavič Voopoo PNP-VM4 Mesh je decentným mrakotvorcom s veľmi dobrým podaním chuti a patrí do série žhavičov PnP. Jeho odpor je 0,6Ω a ideálne pracuje pri výkone v rozsahu 20-28W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-VM4 - VG50-60%.

Kompatibilné zostavy pre použitie žhaviča PnP-VM4

PnP-VM4 Mesh je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Žhavič Voopoo PnP-VM4 Mesh bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo aj v kombinácii s PnP DL Podom a aj v kombinácii s PnP MTL Podom (okrem Argus Air, ten má vlastný a iný typ podu). Samozrejme za predpokladu, že váš štýl vapovania bude súhlasiť s typom podu. Ak vami zakúpená zostava neobsahuje pod pre štýl, ktorý preferujete, je možné si ho dokúpiť.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

Prehľad PnP žhavičov a podov od Voopoo a ich kombinácie

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-VM4 Mesh 0,6Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,6 Ω
Rozsah: 20 - 28 W
Určenie: MTL / Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie