Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo PnP-VM3 Mesh - 0,45ohm

Značka: Voopoo
€4,30 / ks €3,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Žhavič PnP s 0,45Ω (25-35W) pre štýl Half-DL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus, Argus Air-GT-X-Pro, PnP Pod DL-MTL, PnP Pod Tank, V.Suit, Vinci, Vinci R-X, PnP 20-22.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-VM3 MESH (0,45Ω)

Mesh žhavič, ktorý je určený pre štýl vapovania utiahnutého DL (Half-DL) cez PnP DL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP-TPP Pod Tank a V.Suit. Žhavič Voopoo PNP-VM3 Mesh je decentným mrakotvorcom s veľmi dobrým podaním chuti a patrí do série žhavičov PnP. Jeho odpor je 0,45Ω a ideálne pracuje pri výkone v rozsahu 25-35W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-VM3 - VG60-70%.

Kompatibilné zostavy pre použitie žhaviča PnP-VM4

PnP-VM3 Mesh je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Žhavič Voopoo PnP-VM3 Mesh bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo v kombinácii s PnP DL Podom (okrem Argus Air, ten má vlastný a iný typ podu).

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

Prehľad PnP žhavičov a podov od Voopoo a ich kombinácie

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-VM3 Mesh 0,45Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,45 Ω
Rozsah: 25 - 35 W
Určenie: Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.