Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo PnP-VM1 Mesh - 0,3ohm

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,25 / ks €3,54 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Žhavič série PnP s odporom 0,3Ω (32-40W), určený pre štýl DL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP DL Pod, PnP Pod Tank, V.Suit, Vinci, Vinci R-X, PnP 20-22.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-VM1 MESH (0,3Ω)

Banner žhaviča Voopoo PnP-VM1 s odporom 0,3 ohm

Mesh žhavič, ktorý je určený pre štýl vapovania DL cez PnP DL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP-TPP Pod Tank a V.Suit. V prípade série Vinci je to rovnako pre štýl DL, ale cez Vinci Pod. Žhavič Voopoo PNP-VM1 Mesh je decentným mrakotvorcom s dobrým podaním chuti a patrí do série žhavičov PnP od Voopoo. Jeho odpor je 0,3Ω a ideálne pracuje pri výkone v rozsahu 32-40W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-VM1 - VG60-70%.

Kompatibilné zostavy pre žhavič Voopoo PnP-VM1

PnP-VM1 Mesh je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Pozor! Žhavič PnP-VM1 Mesh bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo len v kombinácii s PnP DL Podom a len pri štýle vapovania DL.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých ostatných dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

PnP žhaviče a PnP Pody - prehľadový banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-VM1 Mesh 0,3Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,3 Ω
Rozsah: 32 - 40 W
Určenie: DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis