Žhavič Voopoo PnP-VM1 Mesh - 0,3ohm

Značka: Voopoo
€4,40 / ks €3,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2022

Žhavič série PnP s odporom 0,3Ω (32-40W), určený pre štýl DL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP DL Pod, PnP Pod Tank, V.Suit, Vinci, Vinci R-X, PnP 20-22.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-VM1 MESH (0,3Ω)

Banner žhaviča Voopoo PnP-VM1 s odporom 0,3 ohm

Mesh žhavič, ktorý je určený pre štýl vapovania DL cez PnP DL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP-TPP Pod Tank a V.Suit. V prípade série Vinci je to rovnako pre štýl DL, ale cez Vinci Pod. Žhavič Voopoo PNP-VM1 Mesh je decentným mrakotvorcom s dobrým podaním chuti a patrí do série žhavičov PnP od Voopoo. Jeho odpor je 0,3Ω a ideálne pracuje pri výkone v rozsahu 32-40W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-VM1 - VG60-70%.

Kompatibilné zostavy pre žhavič Voopoo PnP-VM1

PnP-VM1 Mesh je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Pozor! Žhavič PnP-VM1 Mesh bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo len v kombinácii s PnP DL Podom a len pri štýle vapovania DL.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých ostatných dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

PnP žhaviče a PnP Pody - prehľadový banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-VM1 Mesh 0,3Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,3 Ω
Rozsah: 32 - 40 W
Určenie: DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie