Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

PnP DL Pod 4,5ml - Voopoo

Značka: Voopoo
€4,40 / ks €3,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Pod série PnP s objemom 4,5ml, určený pre štýl DL a Half-DL.

Kompatibilný s Voopoo Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, V.Suit, PnP-TPP Pod Tank.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO PNP DL POD 4,5ML

Banner produktu PnP DL Pod - detail podu

Veľkokapacitný, ľahko vyberateľný a plniteľný pod s objemom 4,5ml, určený pre tvorbu veľkých mrakov pary štýlom vapovania DL a Half-DL (utiahnuté DL). Je vyrobený z kvalitného PCTG plastu a je opatrený magnetmi, pomocou ktorých sa dostatočne pevne spojí so základňou elektronickej cigarety, resp. módu.

Banner zostáv, pre ktoré je PnP DL Pod kompatibilný

PnP DL Pod je kompatibilný so všetkými zostavami zobrazenými na obrázku nad týmto textom. Sú to produkty výrobcu Voopoo, ktoré využívajú platformu PnP zo sérií Drag, Argus a V.

Banner PnP DL Pod - plnenie podu.

PnP DL Pod od Voopoo slúži nielen ako nádržka e-liquidu, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vysunúť ho z tela módu, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid.

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie, umožňujúce konkrétny štýl vapovania.

Možné kombinácie platformy PnP - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x PnP DL Pod 4,5ml

* Žhavič PnP nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Objem: 4,5 ml
Materiál: PCTG
Určenie: DL / Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.