Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

PnP DL Pod 4,5ml - Voopoo

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,50 / ks €3,75 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Pod série PnP s objemom 4,5ml, určený pre štýl DL a Half-DL.

Kompatibilný s Voopoo Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, V.Suit, PnP-TPP Pod Tank.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO PNP DL POD 4,5ML

Banner produktu PnP DL Pod - detail podu

Veľkokapacitný, ľahko vyberateľný a plniteľný pod s objemom 4,5ml, určený pre tvorbu veľkých mrakov pary štýlom vapovania DL a Half-DL (utiahnuté DL). Je vyrobený z kvalitného PCTG plastu a je opatrený magnetmi, pomocou ktorých sa dostatočne pevne spojí so základňou elektronickej cigarety, resp. módu.

Banner zostáv, pre ktoré je PnP DL Pod kompatibilný

PnP DL Pod je kompatibilný so všetkými zostavami zobrazenými na obrázku nad týmto textom. Sú to produkty výrobcu Voopoo, ktoré využívajú platformu PnP zo sérií Drag, Argus a V.

Banner PnP DL Pod - plnenie podu.

PnP DL Pod od Voopoo slúži nielen ako nádržka e-liquidu, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vysunúť ho z tela módu, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid.

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie, umožňujúce konkrétny štýl vapovania.

Možné kombinácie platformy PnP - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x PnP DL Pod 4,5ml

* Žhavič PnP nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Objem: 4,5 ml
Materiál: PCTG
Určenie: DL / Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis