Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo PnP-VM5 Mesh - 0,2ohm

Značka: Voopoo
€4,30 / ks €3,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

Žhavič série PnP s odporom 0,2Ω (40-60W), určený pre veľkú tvorbu pary štýlom DL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus GT-X-Pro, PnP DL Pod, PnP Pod Tank a Vinci X.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-VM5 MESH (0,2Ω)

Banner žhaviča Voopoo PnP-VM5 s odporom 0,2 ohm

Mesh žhavič, ktorý je určený pre štýl vapovania DL cez PnP DL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus GT-X-Pro, TPP a PnP Pod Tank. V prípade Vinci X je to rovnako pre štýl DL, ale cez Vinci Pod. Žhavič Voopoo PNP-VM5 Mesh je druhým najväčším mrakotvorcom zo série žhavičov PnP od Voopoo. Jeho odpor je 0,2Ω a jeho ideálny pracovný rozsah je pri výkone 40-60W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-VM5 - VG70-80%.

Kompatibilné zostavy od Voopoo pre žhavič PnP-VM5

PnP-VM5 Mesh je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Produkty, ktoré sú zobrazené menej viditeľne, sú síce s týmto žhavičom kompatibilné, ale ich výkon nie je dostačujúci. Pozor! Žhavič PnP-VM5 Mesh bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo len v kombinácii s PnP DL Podom a len pri štýle vapovania DL. Tento Pod bol aj súčasťou balenia v prípade zakúpenia týchto zostáv.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých ostatných dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

PnP žhaviče a pody -prehľadový - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-VM5 Mesh 0,2Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,2 Ω
Rozsah: 40 - 60 W
Určenie: DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.