Žhavič Voopoo PnP-VM5 Mesh - 0,2ohm

Značka: Voopoo
€4,40 / ks €3,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.5.2022

Žhavič série PnP s odporom 0,2Ω (40-60W), určený pre veľkú tvorbu pary štýlom DL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus GT-X-Pro, PnP DL Pod, PnP Pod Tank a Vinci X.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-VM5 MESH (0,2Ω)

Banner žhaviča Voopoo PnP-VM5 s odporom 0,2 ohm

Mesh žhavič, ktorý je určený pre štýl vapovania DL cez PnP DL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus GT-X-Pro, TPP a PnP Pod Tank. V prípade Vinci X je to rovnako pre štýl DL, ale cez Vinci Pod. Žhavič Voopoo PNP-VM5 Mesh je druhým najväčším mrakotvorcom zo série žhavičov PnP od Voopoo. Jeho odpor je 0,2Ω a jeho ideálny pracovný rozsah je pri výkone 40-60W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-VM5 - VG70-80%.

Kompatibilné zostavy od Voopoo pre žhavič PnP-VM5

PnP-VM5 Mesh je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Produkty, ktoré sú zobrazené menej viditeľne, sú síce s týmto žhavičom kompatibilné, ale ich výkon nie je dostačujúci. Pozor! Žhavič PnP-VM5 Mesh bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo len v kombinácii s PnP DL Podom a len pri štýle vapovania DL. Tento Pod bol aj súčasťou balenia v prípade zakúpenia týchto zostáv.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých ostatných dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

PnP žhaviče a pody -prehľadový - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-VM5 Mesh 0,2Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP DL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,2 Ω
Rozsah: 40 - 60 W
Určenie: DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie