Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo PnP-TW30 Mesh - 0,3ohm

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,95 / ks €4,13 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Žhavič série PnP s odporom 0,3Ω (28-36W) s technológiou Dual In One, určený pre výraznú tvorbu chutnej pary štýlom DL.

Určenie: Voopoo Drag H80S-E60-X PnP-S-X-Max, Argus GT-X-Pro, PnP Pod II-X-DL Pod a PnP Pod Tank.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽERAVIACA HLAVA VOOPOO PNP-TW30 (0,3Ω)

banner-zhaviacej-hlavy-voopoo-pnp-tw30

Mesh žeraviaca hlava typu Pnp od Voopoo, určená pre štýl vapovania DL, respektíve utiahnutého DL - Half-DL. Bola vyvinutá pre elektronickú cigaretu Voopoo Drag H80S, ale je vhodná aj pre niekoľko ďaľších typov e-cigariet tejto značky a to pre všetky, ktoré používajú platformu PnP a ich výkon dosahuje aspoň 40W. Pre bližšie informácie kliknite sem. Jej odpor je 0,3Ω a na ideálnu dymivosť potrebuje výkon v rozsahu 28-36W. Ideálny obsah VG v e-liquide je VG50-70%.

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žeraviaca hlava PnP-TW30 0,3Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo Drag H80S
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Mesh
Odpor: 0,3 Ω
Rozsah: 28 - 36 W
Určenie: DL / Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis