Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Argus 40W

2 hodnotenia
Značka: Voopoo
€35,30 / ks €29,42 bez DPH
Skladom Skladom Momentálne nedostupné Skladom Skladom Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.7.2024 26.7.2024 - 26.7.2024 26.7.2024 - - - 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Pod Mód s kapacitou batérie 1500 mAh, výkonom do 40 W a objemom podu 2 ml / 4,5 ml.

Štýl vapingu: MTL / DL.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD MÓD VOOPOO ARGUS 40W (1500mAh)

E-cigareta typu Pod Mód Voopoo Argus 40 W - banner

VOOPOO ARGUS 40W je elektronickou cigaretou typu Pod Mód s kapacitou vstavanej batérie 2500mAh a nastaviteľným výkonom 5 - 40W. Posúva výkon a použiteľnosť módov na úplne novú úroveň. Vďaka možnosti použitia dvoch podov je ARGUS 40W naozaj výnimočnou elektronickou cigaretou. Zostava obsahuje PnP DL Pod s objemom 4,5ml pre štýl vapovania DL a rovnako aj PnP MTL Pod s objemom 2ml pre štýl MTL.

Voopoo Argus 40W veľkosť v ruke - detail

Vďaka dlhej výdrži batérie 1500mAh, nízkej hmotnosti a malým rozmerom je elektronická cigareta VOOPOO ARGUS 40W ideálnym spoločníkom na cestách, alebo v prírode. Pod mód je vybavený sponou, vďaka ktorej si ho ľahko pripnete napríklad na batoh.

Farby e-cigarety Voopoo Argus 40 W - web banner

Kompaktný a elegantný POD MÓD VOOPOO ARGUS 40W je vyrobený z rôznych kvalitných materiálov a je do detailu prepracovaný. Je to dokonalé spojenie kovu a kože s piatimi základnými farbami pochádzajúcimi z prírody. Vizuál aj textúra stačí na to, aby ste sa na prvý pohľad zamilovali.

Nabíjanie batérie USB-C pre Argus 1500mAh - banner

VOOPOO ARGUS 40W má vstavanú batériu s kapacitou 1500mAh, ktorá sa nabíja pomocou rýchleho nabíjania cez moderný USB-C port (5V/1A). Na ovládanie elektronickej cigarety slúži jednoduchý displej a tri tlačidlá. Displej je dostatočne veľký, prehľadný a obsahuje informácie o nameranom odpore, nastavenom výkone, počte potiahnutí a aj o aktuálnom stave kapacity batérie. Inteligentný čip GENE.AI automaticky nastaví vhodný výkon, ten si ale viete kedykoľvek prispôsobit vlastným potrebám v rozsahu 5-40W.

Výrobca Voopoo samozrejme nezabudol na bezpečnosť. Nechýba ochrana proti skratu, prebitiu, príliš dlhému žhaveniu (10sek.), nastaveniu príliš vysokého výkonu, nadprúdu, nadmernému vybitiu a prehriatiu.

voopoo-argus-40-w-kompatibilne-pody

V balení nájdete, okrem módu, aj spomínané plastové (PCTG) pody: PnP DL Pod 4,5ml a PnP MTL Pod 2ml. Tie slúžia nielen ako nádržky pre e-liquid, ale aj ako náustky a zároveň sa do nich inštaluje aj žhavič. Ten sa do podov inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podov je potrebné vybrať ich z tela módu, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid. ARGUS 40W je kompatibilný so všetkými podmi typu PnP od Voopoo, ktoré umožňujú rôzne štýly vapovania.

argus-40-w-zhavice-mesh

VOOPOO ARGUS 40W je kompatibilný so žhavičmi typu PnP od Voopoo (≥0,3Ω). Ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V tomto balení nájdete hneď dva z nich: žhavič PnP-VM1 s odporom 0,3Ω, určený pre priame poťahovanie do pľúc (DL) a žhavič PnP-TR1 s odporom 1,2Ω, určený pre šľukovanie (MTL).

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie, umožňujúce konkrétny štýl vapovania. Možné kombinácie pre ARGUS 40W sú zobrazené výraznejšie.

Vhodné žhaviče pre e-cigaretu Voopoo Argus 40W - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x mód Argus 1500mAh (40W)
  • 1x PnP MTL Pod 2ml
  • 1x PnP DL Pod 4,5ml
  • 1x žhavič PnP-TR1 1,2Ω (10W-15W)
  • 1x žhavič PnP-VM1 0,3Ω (32W-40W)
  • 1x kábel USB-C (5V/1A)

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

upozornenie na výrobok obsahujúci nikotín

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Kapacita batérie: 1500 mAh
Rozsah výkonu: 5 - 40 W
Rozsah odporu: 0,3 - 3,0 Ω
Podporovaný režim: VW / SMART
Objem: 2,5 ml / 4,5 ml
Určenie: MTL / DL
Nabíjanie: USB-C (5V/1A)
Rozmery: 108 x 33 x 30 mm
Materiál: Zinková zliatina, koža, PCTG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis