Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Žhavič Voopoo PnP-TR1 Regular - 1,2ohm

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,25 / ks €3,54 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Žhavič PnP s odporom 1,2Ω (10-15W), určený pre štýl MTL.

Určenie: Voopoo Drag S-X-Max, Argus, Argus Air-GT-X-Pro, PnP MTL Pod, V.Suit, Vinci, Vinci Air-R-X, PnP 20-22.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIČ VOOPOO PNP-TR1 REGULAR (1,2Ω)

voopoo-pnp-tr1-1-2-ohm-mtl-zhavic-banner

Žhavič s klasickou špirálkou (Regular), ktorý je určený pre štýl vapovania MTL cez PnP MTL Pod a to hneď pre niekoľko produktov Voopoo. Sú to Drag S-X-Max-X Plus-3, Argus, Argus GT-X-Pro, PnP-TPP Pod Tank a V.Suit. V prípade Argus Air a série Vinci je to rovnaké, ale cez Argus Pod Cartridge, resp. Vinci Pod. Regular žhaviče sú dobre známe veľmi dobrým podaním chuti vyparovaného e-liquidu a PnP-TR1 nie je výnimkou. Jeho odpor je 1,2Ω a ideálne pracuje v rozsahu 10-15W. Ideálny obsah VG v e-liquide je pre žhavič PnP-TR1 - VG40-50%.

kompatibilné zostavy pre žhaviacu hlavu Voopoo PnP-R1

PnP-TR1 Regular je vhodný pre použitie v zostavách, ktoré sú zobrazené nad týmto textom. Žhavič bude u zobrazených produktov pracovať správne a bezproblémovo len v kombinácii s PnP MTL Podom (okrem Argus Air, ten má vlastný a iný typ podu). Samozrejme za predpokladu, že váš štýl vapovania bude MTL. Ak vami zakúpená zostava neobsahuje pod pre tento štýl, je možné si ho dokúpiť.

Na obrázku pod týmto textom je zobrazený prehľad všetkých ostatných dostupných žhavičov PnP a PnP Podov a ich možných používateľských kombinácií. Zobrazujeme ho preto, aby ste mali prehľad o všetkých možnostiach a možných kombináciách platformy PnP od Voopoo.

PnP žhaviče a pody - kombinácie - banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu vo vnútri žhaviča.

Obsah balenia:

  • 1x žhavič PnP-TR1 Regular 1,2Ω

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP MTL Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Typ: Regular
Odpor: 1,2 Ω
Rozsah: 10 - 15 W
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis