Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Zostava Voopoo Drag 3

Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Voopoo
€69,45 –15 % €59,03 / ks €49,19 bez DPH
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Zostava typu Mód s výkonom do 177 W a objemom pod tanku 5,5 ml.

Štýl vapovania: DL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZOSTAVA VOOPOO DRAG 3 (177W)

Banner zostavy elektronickej cigarety typu box mód Voopoo Drag 3

VOOPOO DRAG 3 je zostavou elektronickej cigarety s nastaviteľným výkonom až do 177W. O rýchlejšie žhavenie, stabilnejší výkon a bohatšie inteligentné funkcie, ako pri predchádzajúcich generáciách, sa stará čip najnovšej generácie GENE.FAN 2.0. Zostava obsahuje TPP Pod Tank, ktorý sa skladá zo základne s 510 závitom a ľahko vyberateľného a plniteľného TPP Podu s objemom 5,5ml a všetko potrebné k tvorbe naozaj veľkých oblakov chutnej pary štýlom vapovania DL.

Banner s ponukou farebných prevedení zostavy elektronickej cigarety Voopoo Drag 3

Elegantný VOOPOO DRAG 3 je vyrobený z rôznych kvalitných materiálov. Vďaka luxusnej koži, ľahkému kovu s tvrdými geometrickými líniami a brúseným vzorom je DRAG 3 štýlový a moderný. Vyrytý kovový štítok „DRAG“ sa stane exkluzívnym symbolom série Drag.

Banner Voopoo Drag 3 - funkcie, batérie a nabíjanie

VOOPOO DRAG 3 spolupracuje s dvoma batériami typu 18650 s vybíjacím prúdom ≥25 A (nie sú súčasťou balenia), ktoré viete nabíjať aj priamo v móde a to pomocou rýchleho 5V/2A nabíjania cez USB-C port. Je možné ich aj kedykoľvek poľahky vymeniť za plne nabité a to pohodlne cez spodné dvierka. Na ovládanie elektronickej cigarety slúži farebný displej a tri tlačidlá. Displej je veľký, prehľadný a je plný informácií o nameranom odpore, nastavenom režime a výkone, počte potiahnutí a samozrejme aj o aktuálnom stave kapacity batérií.

Pre správne a bezpečné používanie je dôležité používať rovnaké a aj rovnako staré batérie.

Mód ponúka režimy SMART, SUPER, RBA a TCR (TCR nie je nainštalovaný, môžete si ho však stiahnuť na oficiálnej stránke výrobcu tu). Režim SMART je určený menej skúseným používateľom, rozpozná odpor vloženej žeraviacej hlavy a nastaví najideálnejší výkon. Ten si môžete následne mierne upraviť. Režim RBA je určený pokročilejším vaperom a používaniu módu s výkonom do 80W. Akonáhle dosiahnete výkon 80W, Drag 3 sa automaticky prepne do SUPER režimu, ktorý vám umožní naplno využívať potenciál módu až po jeho 177W.

Výrobca nezabudol ani na bezpečnosť používania. Nechýba ochrana proti skratu, prebitiu, nastaveniu príliš vysokého výkonu, nadprúdu, nadmernému vybitiu, prehriatiu a ochrana v prípade opačného vloženia batérií.

banner-voopoo-tpp-pod-tank-plnenie

V balení nájdete, okrem samotného módu Drag 3, aj TPP Pod Tank. Ten sa skladá z kovovej základne s 510 závitom a plastového (PCTG) TPP Podu s objemom 5,5ml. Pod slúži nielen ako nádržka e-liquidu, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vysunúť ho z kovovej základne (drží pomocou magnetov), otočiť ho náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid. Nastavovanie prívodu vzduchu je možné pootáčaním podu v základni.

banner-voopoo-pnp-pody

Základňa TPP Pod Tanku je kompatibilná, okrem TPP Podu, aj s podmi typu PnP od Voopoo a tie umožňujú rôzne štýly vapovania. Pre štýl MTL využijete PnP MTL Pod (2ml), pre štýly DL a Half-DL zasa PnP DL Pod (4,5ml), prípadne PnP RTA Pod (2ml). V prípade používania PnP podov je však nutné používanie žeraviacich hláv PnP.

banner so žhaviacimi hlavami série tpp pre Voopoo Drag 3 zostavu elektronickej cigarety

V balení zostavy VOOPOO DRAG 3 nájdete dve mesh žeraviace hlavy, obe určené na priame poťahovanie do pľúc (DL): hlavu TPP-DM1 s odporom 0,15Ω a hlavu TPP-DM2 s odporom 0,2Ω. S ich nízkymi odpormi 0,15Ω a 0,2Ω si užijete naozaj bohaté oblaky pary a aj skvelú chuť.

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG70%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x mód Drag 3 177W (bez batérií 18650)
  • 1x TPP Pod Tank 5,5ml
  • 1x žhavič TPP-DM1 0,15Ω (60W-80W)
  • 1x žhavič TPP-DM2 0,2Ω (40W-60W)
  • 1x kábel USB-C (5V/2A)

* E-liquid a batérie 18650 nie sú súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Používajte kvalitné a vhodné batériové produkty a riaďte sa ich správnym používaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Zostavy a módy Voopoo
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Batéria: 2 x 18650 >25A (nie sú súčasťou)
Závit: 510 (odpružený)
Rozsah výkonu: 5 - 177 W
Rozsah odporu: 0,1 - 3,0 Ω
Podporovaný režim: SMART / RBA / SUPER / TC
Objem: 5,5 ml
Určenie (zostava): DL
Nabíjanie: USB-C (5V/2A) / Externé
Rozmery: 138 x 52 x 25 mm
Materiál: Zinková zliatina, koža, PCTG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis