Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Citrus Berry Longfill 20/60ml - Doozy Vape

Neohodnotené
Značka: Doozy Vape
€9,90 / ks €8,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Zmes moruše, černíc, jahôd a citrusov vo forme príchute typu longfill shake and vape.

20ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL DOOZY VAPE FLAVA JUNKI CITRUS BERRY

Lesné bobule s citrusovým zakončením. Úžasná zmes ovocia od moruše po černice, namočené v sladkej limonáde. Výnimočná kombinácia, ku ktorej sa budete stále vracať.

  • 20ml príchute
  • 60ml PET fľaša
  • neobsahuje nikotín

20ml koncentovanej príchute, ktorá sa nachádza v 60ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom, ktorý je opatrený detskou poistkou. 40ml prázdneho priestoru je vo fľaške určeného k presnému doplneniu bázou, prípadne nikotínovým boosterom. Príchuť je nutné zriediť! Nepoužívajte neriedené!

Longfill Shake and Vape príchuť Doozy Vape Citrus Berry neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 40ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí bázy a pretrepaní zmesi, vznikne 58ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute Doozy Vape nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24 hodín.

Banner longfill príchutí od Doozy Vape, séria Flava Junki

20/60ml longfill príchuť Doozy Vape Citrus Berry je súčasťou série Flava Junki, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Doozy Vape Co., Ltd.

Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj na trhu v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Doozy Vape - príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 20 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: černice, jahody, limetka, pomaranč, moruša
Výrobca: Doozy Vape Co., Ltd.
? Doba vyzretia: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: