Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Dragon Berry Blend Longfill 30/100ml - Beyond

3 hodnotenia
Značka: Beyond
€10,65 / ks €8,88 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia

Zmes dračieho ovocia, jahôd a čiernych ríbezlí vo forme príchute v balení longfill shake and vape.

30ml príchute v 100ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL BEYOND DRAGON BERRY BLEND

Úžasná kombinácia sladkého zrelého dračieho ovocia a šťavnatých záhradných jahôd, zmiešaných s čerstvými čiernymi ríbezľami.

Objem príchute je 30ml a tá sa nachádza v 100ml PET fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchute od Beyond E-liquid neobsahujú nikotín a sú vo fľaške predpripravené k doliatiu 70ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí, pretrepaní a vyzretí zmesi (odporúčame 24 hod.), vznikne 100ml e-liquidu pre elektronické cigarety.

Banner longfill príchute Beyond - Dragon Berry Blend

30/100ml longfill príchuť Beyond Dragon Berry Blend je súčasťou série Original od známeho anglického výrobcu longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Acme Vape (IVG E-liquids).

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento produkt je určený len pre miešanie e-náplní do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovou e-náplňou. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Beyond - príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 30 ml
? Objem fľašky: 100 ml
? Ovocie: čierne ríbezle, dračie ovocie, jahody
Výrobca: IVG E-liquids
? Doba vyzretia: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: