Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Evio C Pod 2ml - Joyetech

Neohodnotené
Značka: Joyetech
€2,95 / ks €2,46 bez DPH
Predaj ukončený
Možnosti doručenia

Pod bez žhaviča, určený pre štýl vapovania MTL a DL (dve možnosti vloženia do pod systému).

Určenie: Joyetech Evio C.

Detailné informácie

Podrobný popis

JOYETECH EVIO C POD 2ML

pod-evio-c-banner

Ľahko vyberateľný a plniteľný pod s objemom 2ml pre elektronickú cigaretu Joyetech Evio C Pod systém. Je určený pre vychutnávanie e-liquidu štýlom vapovania MTL  a zároveň aj štýlom utiahnutého DL (Half DL). Záleží na tom, ako tento pod vložíte do elektronickej cigarety.

evio-c-joyetech-mtl-dl-banner

Rozdielny prítok vzduchu získate otočením podu. Ak máte tento pod otočený nápisom Joyetech na stranu, kde máte aktivačné tlačidlo, bude prítok menší a po zasunutí do EVIO C vhodný pre štýl vapovania MTL (šľukovanie). Ak je otočený nápisom CE, tak bude prítok väčší a vhodný pre štýl utiahnutého DL (priamy poťah pľúcami).

joyetech-evio-c-plnenie-podu

Evio C Pod od Joyetech slúži nielen ako nádržka pre e-liquid, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu. Pre naplnenie podu je potrebné vysunúť ho z tela elektronickej cigarety (pod systému), otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky naliať e-liquid.

Evio C Pod používa žhaviče typu EN od Joyetech. Žhavič nie je súčasťou balenia.

pod-evio-c-rozmery-banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x Evio C Pod 2ml

* Žhavič EN nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy Joyetech
Výrobca: Shenzhen Joyetech
Objem: 2 ml
Určenie: MTL / Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: