Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Framed Staple SS316L 0,26ohm špirálky 10ks - Coilology

Neohodnotené
Značka: Coilology
€5,15 / ks €4,29 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

10ks predmotaných SS316L špirálok s odporom 0.26Ω v prevedení Framed Staple.

Určenie: DL

Detailné informácie

Podrobný popis

Predmotané špirálky Coilology Framed Staple SS316L majú odpor 0,26Ω a sú vyrobené z nerezovej ocele (SS316L). Špirálky vyrobené z nereze vynikajú skvelým prenosom chuti a rýchlym nábehom pri nízkom výkone a sú vhodné aj pre použitie v teplotných režimoch. Coilology Framed Staple sú v jadre tvorené viacerými odporovými drôtmi a tie sú omotané tenkým odporovým drôtom. Jedny zo zložitejších špirálok, vyrobených z viacerých rôzne veľkých drôtov, poskytujú veľkú plochu pre odparovanie a vďaka tomu vyprodukujú poriadne husté mraky pary, ale tiež verné podanie chuti. Tieto špirálky sú určené pre štýl vapovania DL.

Špirálky Coilology sú vyrábané z tých najkvalitnejších odporových drôtov na trhu. Výrobca kladie dôraz na precíznu výrobu každej špirálky, čím sú zachované vynikajúce vlastnosti každej z nich. Sú vhodné pre všetky typy DIY žhaviacich systémov a zaručujú výbornú, plnú chuť a efektívny nábeh žhavenia.

Balenie: 10ks

Dodatočné parametre

Kategória: Predmotané špirálky
Prevedenie: Framed Staple
Odpor: 0,26 Ω
Materiál: SS316L
Vnútorný priemer: 3mm
Určenie: DL
Rozmer: 2-28/4-.1*.4/38
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: