Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Heiberry Ice Longfill 20/60ml - TenTen

1 hodnotenie
Značka: TenTen
€8,90 / ks €7,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Chladivá zmes lesných plodov vo forme príchute typu longfill shake and vape.

20ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL TENTEN HEIBERRY ICE

Príchuť Heiberry Ice od TenTen v balení longfill poskytuje pútavú chladivú chuť pri každom nádychu. Šťavnatá zmes lesných bobúľ je doplnená mrazivým mentolom.

Objem príchute je 20ml a tá sa nachádza v 60ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchuť TenTen Heiberry Ice neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 40ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí a pretrepaní zmesi, vznikne 60ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute TenTen nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24 hodín.

longfill-prichute-tenten-banner

20/60ml longfill príchuť TenTen Heiberry Ice je súčasťou prvej série Original, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Tenten E-liquid.

Výrobca získal za svoje produkty množstvo ocenení a to na rôznych výstavách a vaperských zrazoch. Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill TenTen - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 20 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: jahody, maliny
? Chlad: mentol
Výrobca: TenTen E-liquids
? Doba vyzretia: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: