Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

MTL Fused Clapton SS316L 0,64ohm špirálky 10ks - Coilology

Neohodnotené
Značka: Coilology
€4,80 / ks €4 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

10ks predmotaných SS316L špirálok s odporom 0.64Ω v prevedení Fused Clapton.

Určenie: MTL

Detailné informácie

Podrobný popis

Predmotané špirálky Coilology MTL Fused Clapton SS316L majú odpor 0,64Ω a sú vyrobené z nerezovej ocele (SS316L). Špirálky vyrobené z nereze vynikajú skvelým prenosom chuti a rýchlym nábehom pri nízkom výkone a sú vhodné aj pre použitie v teplotných režimoch. Coilology MTL Fused Clapton sú tvorené tromi odporovými drôtmi s priemermi 2*0,25mm (2*30GA) a 0,08mm (40GA). Tieto špirálky sú určené pre štýl vapovania MTL.

Špirálky Coilology sú vyrábané z tých najkvalitnejších odporových drôtov na trhu. Výrobca kladie dôraz na precíznu výrobu každej špirálky, čím sú zachované vynikajúce vlastnosti každej z nich. Sú vhodné pre všetky typy DIY žhaviacich systémov a zaručujú výbornú, plnú chuť a efektívny nábeh žhavenia. V rade Coilology MTL nájdete špirálky pre klasické šľukovanie v rôznych variáciách. Či už preferujete klasické, alebo zložitejšie Clapton špirálky, zaručene si prídete na svoje.

Balenie: 10ks

Dodatočné parametre

Kategória: Predmotané špirálky
Prevedenie: Fused Clapton
Odpor: 0,64 Ω
Materiál: SS316L
Vnútorný priemer: 2,5 mm
Určenie: MTL
Rozmer: 2-30/40

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: