Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Pod Cartridge Doric Galaxy 2ml - 1,2ohm

Novinka
Neohodnotené
Značka: Voopoo
€4,80 / ks €4 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Pod Cartridge s objemom 2ml a vstavanou žeraviacou hlavou 1,2Ω, určená pre štýl vapovania MTL.

Určenie: Geekvape Doric Galaxy Pen/S1.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD CARTRIDGE GEEKVAPE DORIC GALAXY 1,2Ω (2ml)

banner-e-cigarety-voopoo-doric-galaxy-pod-cartridge

POD CARTRIDGE GEEKVAPE DORIC GALAXY 1,2Ω je určená pre elektronickú cigaretu Geekvape Doric Galaxy Pen a Doric Galaxy S1. Je plniacou kazetou (cartridge) s objemom 2ml, ktorá má v sebe zabudovanú žeraviacu hlavu s odporom 1,2Ω. Je určená pre štýl vapovania MTL. Ponúka utiahnuté potiahnutie, ktoré je veľmi podobné klasickým cigaretám a to vďaka vyššiemu odporu modernej mesh špirálky. Nielen že vám dodá perfektné potiahnutie ústa-pľúca, ale spolu s tým aj prvotriedne podanie chuti, ktorého sa nebudete môcť nabažiť. Prípadné opotrebovanie špirálky alebo vaty znamená ľahkú a rýchlu výmenu celého podu, ktorý do batérie jednoducho zasuniete. Plniaci otvor je schovaný za silikónovou krytkou a pod cartridge ponúka objem 2ml. 

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím pod cartidge odporúčame počkať 5 minút po jej naplnení e-liquidom, aby sa vata žeraviacej hlavy stihla dostatočne nasať e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Doric Galaxy Pod Cartridge 2ml 1,2Ω

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

 

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy Voopoo
Výrobca: Voopoo
Objem: 2 ml
Štýl vapovania: MTL
Kompatibilta: Doric Galaxy Pen, Doric Galaxy S1
Odpor: 1.2 Ω

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis