Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Rainbow Blaze Longfill 18/60ml - Pukka Juice

Neohodnotené
Značka: Pukka Juice
€9,90 / ks €8,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Cukrovinky s ľadovou dohrou vo forme príchute typu longfill shake and vape.

18ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL PUKKA JUICE RAINBOW BLAZE

Vaše obľúbené cukrovinky v spojení s geniálnou ľadovou dohrou.

  • 18ml príchute
  • 60ml PET fľaša
  • neobsahuje nikotín

18ml koncentovanej príchute nachádzajúcej sa v 60ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. 40ml prázdny priestor vo fľaške je určený k presnému doplneniu bázou, prípadne nikotínovým boosterom. Príchuť je nutné zriediť! Nepoužívajte neriedené!

Longfill Shake and Vape príchuť Pukka Juice Rainbow Blaze neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 40ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí bázy a pretrepaní zmesi, vznikne 58ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute Pukka Juice nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24 hodín.

longfill-pukka-juice-banner

18/60ml longfill príchuť Pukka Juice Rainbow Blaze je súčasťou prvej ovocnej série Original, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Pukka Juice.

Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj na trhu v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Pukka Juice - príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 18 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: čerešne, hrozno, jahody, maliny
? Chlad: mentol
? Sladkosť: želé cukrík
Výrobca: Pukka Juice
? Doba vyzretia: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: