Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Strawberry Kiwi Longfill 20/60ml - Doozy Vape

1 hodnotenie
Značka: Doozy Vape
€9,40 / ks €7,83 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Lahodná zmes jahôd a kiwi vo forme príchute typu longfill shake and vape.

20ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL DOOZY VAPE SERIOUSLY FRUITY STRAWBERRY KIWI

Lahodná fúzia čerstvo natrhaných jahôd a zrelého, sladkého exotického kivi. Skutočne vzrušujúca zmes, ktorá poteší vaše chuťové poháriky.

  • 20ml príchute
  • 60ml PET fľaša
  • neobsahuje nikotín

20ml koncentovanej príchute, ktorá sa nachádza v 60ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom, ktorý je opatrený detskou poistkou. 40ml prázdneho priestoru je vo fľaške určeného k presnému doplneniu bázou, prípadne nikotínovým boosterom. Príchuť je nutné zriediť! Nepoužívajte neriedené!

Longfill Shake and Vape príchuť Doozy Vape Strawberry Kiwi neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 40ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí bázy a pretrepaní zmesi, vznikne 58ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute Doozy Vape nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24 hodín.

Banner príchutí Shake&Vape série Seriously Fruity od Doozy Vape

20/60ml longfill príchuť Doozy Vape Strawberry Kiwi je súčasťou série Seriously Fruity, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Doozy Vape Co., Ltd.

Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj na trhu v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Doozy Vape - príchute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 20 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: jahody, kivi
Výrobca: Doozy Vape Co., Ltd.
? Doba vyzretia: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: