Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Watermelon Honeydew Longfill 20/60ml - OhF!

Neohodnotené
Značka: OhF!
€7,90 / ks €6,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Osviežujúca melónová zmes vo forme príchute typu longfill shake and vape.

20ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL OHF! WATERMELON HONEYDEW

Nechajte sa zahaliť dokonalou šťavnatosťou a sviežosťou zmesi vodného a cukrového melóna. Vďaka jedinečnej kombinácii sladkosti a chladivosti, vám každé potiahnutie prinesie pocit, akoby ste si v letnom dni vychutnávali osviežujúci nápoj.

  • 20ml príchute
  • 60ml PET fľaša
  • neobsahuje nikotín

20ml koncentovanej príchute nachádzajúcej sa v 60ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. 40ml prázdny priestor vo fľaške je určený k presnému doplneniu a zriedeniu. Príchuť je nutné zriediť! Nepoužívajte neriedené!

Longfill Shake and Vape príchuť OhF! Watermelon Honeydew neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 40ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí a pretrepaní zmesi, vznikne 60ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute OhF! nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24 hodín.

longfill-prichute-ohf!-banner

20/60ml longfill príchuť OhF! Watermelon Honeydew je súčasťou chladivej ovocnej série Ice, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Bowman Specialised Liquids Ltd.

Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill OhF! - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 20 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Ovocie: medový melón, vodný melón
? Chlad: mentol
Výrobca: Bowman Specialised Liquids Ltd.
? Doba vyzretia: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: