Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Drifter Bar Lychee Longfill 24/120ml - Juice Sauz

Novinka
Neohodnotené
Značka: Juice Sauz
€10,90 / ks €9,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Tropická chuť liči vo forme príchute typu longfill shake and vape.

24ml príchute v 120ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL DRIFTER BAR LYCHEE

Vydajte sa na cestu s liči a nechajte svoje zmysly ponoriť sa do sladkého a pikantného objatia tropickej oázy! Ideálne pre vaperov, ktorí hľadajú nevšednú fantastickú chuť. Dobrodružstvo, nabité chuťou a to pri každom nádychu.

  • 24ml príchute
  • 120ml PET fľaša
  • neobsahuje nikotín

24ml koncentrovanej príchute nachádzajúcej sa v 120ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. 90ml prázdneho priestoru vo fľaške je určeného k doplneniu bázou a zvyšných 6ml slúži ako voľný priestor umožňujúci ľahšie premiešanie. Príchuť je nutné zriediť! Nepoužívajte neriedené!

Longfill Shake and Vape príchuť Drifter Bar Lychee neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 90ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí a pretrepaní zmesi, vznikne 114ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute Drifter Bar Juice od Juice Sauz nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24-48 hodín.

príchute pre elektronické cigarety Juice Sauz - banner

24/120ml longfill príchuť Drifter Bar Lychee je súčasťou značky Drifter Bar Juice, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Juice Sauz Ltd.

Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Juice Sauz - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 24 ml
? Objem fľašky: 120 ml
? Ovocie: liči
Výrobca: Juice Sauz Ltd.
? Doba vyzretia: 48 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: