Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Drifter Bar Strawberry Banana Ice Longfill 24/120ml - Juice Sauz

Novinka
Neohodnotené
Značka: Juice Sauz
€10,90 / ks €9,08 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Lahodná osviežujúca zmes jahôd a banánov vo forme príchute typu longfill shake and vape.

24ml príchute v 120ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL DRIFTER BAR STRAWBERRY BANANA ICE

Pripravte sa na šťavnatú sladkosť zrelých jahôd, dokonale doplnenú hladkosťou zrelých banánov. Každý nádych prinesie nával ovocnej blaženosti, chuť jahôd a banánov sa nádherne prelína a vytvára harmonickú melódiu. Osviežujúci ľadový prvok dodáva chladivý pocit a umocňuje zážitok.

  • 24ml príchute
  • 120ml PET fľaša
  • neobsahuje nikotín

24ml koncentrovanej príchute nachádzajúcej sa v 120ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. 90ml prázdneho priestoru vo fľaške je určeného k doplneniu bázou a zvyšných 6ml slúži ako voľný priestor umožňujúci ľahšie premiešanie. Príchuť je nutné zriediť! Nepoužívajte neriedené!

Longfill Shake and Vape príchuť Drifter Bar Strawberry Banana Ice neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 90ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí a pretrepaní zmesi, vznikne 114ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute Drifter Bar Juice od Juice Sauz nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24-48 hodín.

príchute pre elektronické cigarety Juice Sauz - banner

24/120ml longfill príchuť Drifter Bar Strawberry Banana Ice je súčasťou značky Drifter Bar Juice, anglického výrobcu aróm, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Juice Sauz Ltd.

Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Juice Sauz - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 24 ml
? Objem fľašky: 120 ml
? Ovocie: banán, jahody
? Chlad: mentol
Výrobca: Juice Sauz Ltd.
? Doba vyzretia: 48 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: