Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Dripper Salt Shot 5x10ml/20mg - Emporio

Neohodnotené
Značka: Imperia
€10,30 / ks €8,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Booster s nikotínovou soľou a pomerom PG30/VG70 - balenie 5x10 ml.

Dostupné sily nikotínu: 20 mg nikotínu/ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

SALT SHOT EMPORIO DRIPPER 5PACK PG30/VG70

Báza s obsahom nikotínovej soli, s vyššou hustotou a s vysokým obsahom nikotínu, ktorá je zmesou propylénglykolu (PG), rastlinného glycerínu (VG) a nikotínu a je bez chuti a zápachu.

Objem nikotínovej zmesi v balení 5Pack je 5x10ml. Všetky boostery sa nachádzajú v samostatných 10 ml PET fľaštičkách s kvapkadlom a vrchnákom s detskou poistkou.

Základná zmes obsahuje 30% propylénglykolu (PG) a 70% rastlinného glycerínu (VG). Salt Shot Dripper sú, vďaka svojej vyššej hustote, ideálne k výrobe e-liquidu s vysokým obsahom nikotínu pre štýl MTL a to zmiešaním s longfill shake and vape príchuťou s obsahom príchute 20ml v 60ml fľaške. Príchuť totiž obsahuje veľmi málo glycerínu, alebo ho neobsahuje vôbec. Samozrejme záleží aj na type elektronickej cigarety, ktorú používate.

Dostupné sily nikotínu : 20 mg/ml.

Balenie 5Pack (5x10ml) Salt Shot Emporio Dripper je produktom českého výrobcu báz, aróm, longfill príchutí a e-náplní, výrobcu Imperia Bios. Bázy a boostery Imperia sú vyrábané z prvotriednych surovín a výrobky vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ.

upozornenie na výrobok obsahujúci nikotín

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Boostery Emporio Salt - zmesi pre miešanie e-náplní
Typ zmesi: salt nikotinová báza
Objem zmesi: 5x10 ml
? Pomer PG/VG: 30/70
Nikotín: 20 mg/ml
Výrobca: Imperia Bios

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: