Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Eleaf GTL DL Pod Tank 4,5ml

Neohodnotené
Značka: Eleaf
€11,20 / ks €9,33 bez DPH
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Žhaviaci systém so závitom 510 a objemom plniaceho podu 4,5 ml.

Štýl vapingu: DL.

Detailné informácie

Podrobný popis

ŽHAVIACI SYSTÉM ELEAF GTL DL POD TANK (4,5ml)

Eleaf GTL Pod Tank vo verzii DL 4,5ml - banner

Pod alebo Tank? A prečo nie oba v jednom? Áno GTL POD TANK je presne to. Plastový Pod je uložený v základni, ktorá má 510 závit. GTL Pod Tank je vďaka tomu univerzálnym tankom, ktorý si bez problémov užijete i na svojich módoch. Tento Tank vo verzii DL s názvom GTL DL POD TANK má objem 4,5 ml a ako je z názvu zrejmé je určený pre štýl vapovania DL.

U kvalitného žhaviaceho systému nemôže chýbať nastaviteľný prietok vzduchu (airflow). GTL DL POD TANK ho má voľne nastaviteľný a môžete si ho nastaviť úplne presne tak ako potrebujete.

Eleaf GTL MTL Pod plnenie - banner

PCTG plastový pod je usadený v základni tanku. Jeho plnenie, prípadne výmena žhaviča sú veľmi jednoduché. Pod v základni drží pomocou magnetov a v prípade plnenia alebo výmeny žhaviacej hlavy ho stačí len vysunúť zo základne. Žhaviacu hlavu vymeníte jednoduchým vysunutím a výmenou za novú jej zasunutím. Plnenie je zas možné cez otvor, ktorý uvolníte po odstránení silikónovej krytky. *Na fotografii zobrazený postup pre verziu MTL. Postup je však pri GTL DL Pod Tanku úplne rovnaký.

eleaf-gtl-dl-zhavice-banner

V tomto balení nájdete dva žhaviče GTL. Jeden s odporom 0,4Ω, ktorý dokáže vyprodukovať väčšie mraky pary a je určený pre priamy poťah pľúcami (DL). Druhý s odporom 0,8Ω, ktorý je určený rovnako pre priamy poťah pľúcami, ale formou utiahnutého DL (Half-DL).

GTL Pod Tank sa vyrába v dvoch variantách. Jeden je určený pre štýl vapovania MTL (poťah najprv do úst a následne do pľúc) a druhý pre štýl DL (priamy poťah pľúcami).

eleaf-gtl-pod-tank-dl-mtl-banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia GTL DL Pod Tank:

  • 1x GTL DL Pod Tank 4,5ml
  • 1x žhavič GTL 0,4Ω (20W-30W)
  • 1x žhavič GTL 0,8Ω (12W-18W)

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Nevhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, osoby citlivé na nikotín, osoby so srdcovými problémami, alebo trpiace hypertenziou.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviace systémy Eleaf
Výrobca: Shenzhen Eleaf
Závit: 510
Objem: 4,5 ml
Určenie: DL
Rozmery: 51 x 26 mm
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ, PCTG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: