Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

PnP Pod Tank 4,5ml - Voopoo

Neohodnotené
Značka: Voopoo
€13,10 / ks €12,45 / ks od €12,45 / ks €10,92 bez DPH €10,38 bez DPH od €10,38 bez DPH
Momentálne nedostupné Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tank série PnP so závitom 510 a podom o objeme 4,5ml, určený pre štýl DL a Half-DL.

Kompatibilný so žhavičmi a podmi série PnP od Voopoo.

Detailné informácie

Podrobný popis

VOOPOO PNP POD TANK 4,5ML

Tank PnP Pod od Voopoo - banner

Tank skladajúci sa zo základne so závitom 510 a veľkokapacitným, ľahko vyberateľným a plniteľným podom s objemom 4,5ml, určeným pre tvorbu veľkých mrakov pary štýlom vapovania DL a Half-DL (utiahnuté DL). Pod je vyrobený z kvalitného PCTG plastu a je opatrený magnetmi, pomocou ktorých sa dostatočne pevne spojí so základňou.

banner-voopoo-pnp-pod-tank-magnet

PnP Pod Tank bol vyrobený na základe veľkého úspechu DL Podu, ktorý bol použitý pri elektronických cigaretách Voopoo Drag S a X. Vďaka základni so závitom 510, tak teraz tento Pod môžu používať všetci majitelia zariadení, ktoré pre žhaviaci systém, vlastnia závit 510. Základni samozrejme nechýba možnosť nastavenia pretoku vzduchu "airflow".

voopoo-argus-40-w-kompatibilne-pody

PnP DL Pod slúži nielen ako nádržka e-liquidu, ale aj ako náustok a zároveň sa do neho inštaluje aj žhavič. Ten sa do podu inštaluje jednoduchým zasunutím odspodu a to po vysunutí podu zo základne. Pre naplnenie podu je rovnako potrebné vysunúť ho zo základne tanku, otočiť náustkom nadol a po odstránení silikónovej krytky e-liquid naliať. PnP Pod Tank je kompatibilný so všetkými podmi typu PnP od Voopoo, ktoré umožňujú rôzne štýly vapovania. Pre štýl MTL využijete PnP MTL Pod (2ml), pre štýly DL a Half-DL zasa PnP DL Pod (4,5ml), prípadne PnP RTA Pod (2ml).

voopoo-drag-x-nove-farby-zhavice-banner

Voopoo PnP Pod Tank je kompatibilný so všetkými žhavičmi typu PnP a tie ponúkajú rôzne odpory a rôzne odporúčané výkony. V tomto balení nájdete dva z nich: žhavič VM6 s odporom 0,15Ω a žhavič VM1 s odporom 0,3Ω. Oba sú určené pre štýl DL, čiže pre priame poťahovanie do pľúc, kde prvý je totálnym mrakotvorcom a druhý menším, ale s o niečo lepšou kresbou chuti.

Na obrázku pod textom sú zobrazené všetky dostupné PnP žhaviče a pody a ich možné kombinácie, umožňujúce konkrétny štýl vapovania. Všetky kombinácie sú kompatibilné so základňou tanku.

drag-x-voopoo-mozne-zhavice-banner

NovaCigareta radí: Pre štýl DL používajte e-liquidy s obsahom VG60-80%, Half-DL VG50-70%, MTL VG40-50%. Pred prvým použitím žhaviča, odporúčame nakvapkať pár kvapiek e-liquidu na vatu v jeho vnútri.

Obsah balenia:

  • 1x PnP základňa so závitom 510
  • 1x PnP DL Pod 4,5ml
  • 1x žhavič PnP-VM6 0,15Ω (60W-80W)
  • 1x žhavič PnP-VM1 0,3Ω (32W-40W)

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo PnP Pod Tank
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Závit: 510
Objem: 4,5 ml
Materiál: PCTG (Pod)
Určenie: DL / Half-DL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

VOOPOO – značka elektronických cigariet v rámci ICCPP, integrujúca vývoj a výskum produktov, výrobu, predaj a prevádzku značky. Voopoo je globálnym high-tech podnikom, ktorého značka sa po rokoch vývoja, stala jednou z najúspešnejších vo svete vapingu a teší sa veľkému celosvetovému záujmu a to od začínajúcich až po skúsených vaperov.

V roku 2017 Voopoo dosiahol strategické partnerstvo s GENE Corporation pre spoločný vývoj exlusívných čipov GENE pre produkty Voopoo. V tom istom roku značka uviedla na trh následne veľmi úspešnú sériu Drag. Tá vďaka čipu GENE mala najrýchlejší čas začiatku žeravenia a to neuveriteľných 0,025s.

V roku 2020 bola značka Voopoo ocenená ako najlepšia značka vo svete vapingu.

voopoo-logo-popis