Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Happy Maracuya Longfill 20/100ml - Oil4Vap

Novinka
Neohodnotené
Značka: Oil4Vap
€10,40 / ks €8,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia

Tropická chuť marakuje vo forme príchute typu longfill shake and vape.

20ml príchute v 120ml fľaške.

Odporúčaný objem výslednej zmesi: 100ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL OIL4VAP HAPPY MARACUYA

Čistá mágia nuancií s marakujou od Oil4Vap. Tropická sviežosť marakuje, ktorá spája sladkosť s kyslosťou a vytvára tak úžasnú explóziu chuti.

  • 20ml príchute
  • 120ml PET fľaša
  • neobsahuje nikotín

20ml koncentrovanej príchute nachádzajúcej sa v 120ml PET Chubby Gorilla fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. 80ml prázdneho priestoru vo fľaške je určeného k doplneniu bázou a zvyšných 20ml slúži ako voľný priestor umožňujúci ľahšie premiešanie. Príchuť je nutné zriediť! Nepoužívajte neriedené!

Longfill Shake and Vape príchuť Oil4Vap Happy Maracuya neobsahuje nikotín a je vo fľaške predpripravená k doliatiu 80ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyšším podielom VG. Po doliatí a pretrepaní zmesi, vznikne 100ml kvalitného e-liquidu pre elektronické cigarety. Longfill príchute od Oil4Vap nevyžadujú dlhú dobu zretia. Ideálny čas pre použitie po zmiešaní je 24-48 hodín.

Príchute pre elektronické cigarety Oil4Vap - banner

20/100ml longfill príchuť Oil4Vap Happy Maracuya je súčasťou série Megapack, španielskeho výrobcu aróm, báz, longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu Oil4Vap S.L.

Príchute sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento výrobok je určený len pre miešanie e-liquidov do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovým produktom. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill Oil4Vap - príchute pre elektronické cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 20 ml
? Objem fľašky: 120 ml
? Ovocie: marakuja
Odporúčaný objem výslednej zmesi: 100ml
Výrobca: Oil4Vap S.L.
? Doba vyzretia: 48 hodín

Oil4Vap - predstavenie spoločnosti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: