;

Cinnamon Blaze Longfill 18/60ml - IVG

Značka: IVG
€9,90 / ks €8,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2021

Škoricová žuvačka vo forme príchute typu longfill shake and vape.

18ml príchute v 60ml fľaške.

Detailné informácie

Podrobný popis

LONGFILL IVG CINNAMON BLAZE

Longfill príchuť Cinnamon Blaze od IVG je kombinácia sladkej a korenistej škorice, zmiešaná k dokonalosti. Pri tejto fúzii budú vaše chuťové poháriky v siedmom nebi.

Objem príchute je 18ml a tá sa nachádza v 60ml PET fľaške s kvapkadlom a vrchnákom opatreným detskou poistkou. Prázdny priestor vo fľaške je určený k doliatiu bázou alebo boosterom.

Longfill shake and vape príchute od IVG E-liquids neobsahujú nikotín a sú vo fľaške predpripravené k doliatiu 42ml bázy/boostera. Tie sú v ponuke bez a aj s obsahom nikotínu a ich ponuku nájdete tu.

Pre štýl poťahovania MTL odporúčame miešať s bázou, ktorá má podiel propylénglykolu (PG) a rastlinného glycerínu (VG) - PG50/VG50. Pre štýl DL zasa odporúčame pomer PG30/VG70, prípadne pomer s vyššim podielom VG. Po doliatí, pretrepaní a vyzretí zmesi (odporúčame 24 hod.), vznikne 60ml e-liquidu pre elektronické cigarety.

longfill-prichute-ivg-e-liquids-web-banner

18/60ml longfill príchuť IVG Cinnamon Blaze je súčasťou žuvačkovej série Chew od známeho anglického výrobcu longfill príchutí, e-náplní a shortfill koncentrovaných náplní, výrobcu IVG E-liquids.

Produkty sú vyrábané z prvotriednych surovín a vlastnia všetky certifikáty potrebné pre predaj v EÚ. Fľaštička má tenké kvapkadlo, vďaka ktorému poľahky naplníte všetky typy elektronických cigariet.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Tento produkt je určený len pre miešanie e-náplní do elektronických cigariet.

Produkt je len príchuťou, nie je hotovou e-náplňou. Pred použitím je nutné príchuť zmiešať s bázou/boosterom, prípadne so samotným rastlinným glycerínom.

Pred upotrebením produktu si dôkladne prečítajte štítok na fľaštičke/krabičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Longfill IVG E-liquids - prichute pre e-cigarety
Typ zmesi: longfill shake and vape
Objem zmesi: 18 ml
? Objem fľašky: 60 ml
? Sladkosť: žuvačka
? Orech, Bylinka: škorica
Výrobca: IVG E-liquids
? Doba vyzretia: 24 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: