Podľa zákona sme povinný overiť si vek nakupujúceho. V prípade, že u nás nakupujete prvýkrát, budeme vás kontaktovať. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Pod Cartridge Voopoo Argus Pod - 0,7ohm

Značka: Voopoo
€5,35 / ks €4,46 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.3.2023

Pod Cartridge pre Voopoo Argus Pod s objemom 2 ml a vstavanou žeraviacou hlavou 0,7Ω, určený pre štýl vapovania MTL.

Určenie: Voopoo Argus Pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

POD CARTRIDGE VOOPOO ARGUS POD 0,7Ω (2ml)

banner-voopoo-argus-pod-cartridge

POD CARTRIDGE VOOPOO ARGUS POD 0,7Ω je podom pre elektronickú cigaretu Voopoo Argus Pod. Je plniacou kazetou (cartridge) s objemom 2 ml, ktorá má v sebe zabudovanú žeraviacu hlavu s odporom 0,7 Ω. Z dvojice Pod Cartridge pre Argus Pod v našej ponuke, je tou, ktorá produkuje väčšie množstvo pary a menej vykresľuje chuť vyparovaného e-liquidu. Je určená pre štýl vapovania MTL.

banner-voopoo-argus-pod-cartridge-plnenie-e-liquidom

Výmena Pod Cartridge v elektronickej cigarete je veľmi jednoduchá. Drží v tele batérie pomocou magnetov a stačí ju vysunúť a vymeniť za novú. Pre naplnenie Pod Cartridge je potrebné ju z tela batérie vysunúť, odklopiť na nej silikónovú krytku a do uvoľneného otvoru naliať e-liquid.

NovaCigareta radí: Pre štýl MTL používajte e-liquidy s obsahom VG40-50%. Pred prvým použitím Pod Cartridge odporúčame počkať 5 minút po jeho naplnení e-liquidom, aby sa vata žeraviacej hlavy stihla dostatočne nasať e-liquidom.

Obsah balenia:

  • 1x Argus Pod 0,7Ω Pod Cartridge 2ml

* E-liquid (náplň do e-cigarety) nie je súčasťou balenia.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Žhaviaci systém Voopoo Argus Pod
Výrobca: Shenzhen Woody Vapes
Odpor: 0,7 Ω
Určenie: MTL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zostavy elektronických cigariet VooPoo ponúkajú možnosť pre každého, či už hľadáte elektronickú cigaretu pre začiatočníka, alebo s možnosťou nastavenia výkonu a režimu. Ponúkame kvalitný výber zostáv VooPoo za ceny, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a s dopravou zadarmo, ak je váš nákup vyšší ako 40€. K elektronickým cigaretám ponúkame celý rad náhradných dielov ako sú žeraviace hlavy a pody a tak môžete vašu zostavu elektronickej cigarety VooPoo udržiavať v špičkovom stave.